Gorące romanse to zestawienie, na które szczególną uwagę powinny zwrócić wszystkie miłośniczki literatury kobiecej. Jeśli poszukujecie książek z miłosną nutą, trafiłyście idealnie. Wśród prezentowanych dziś zapowiedzi znajdziecie pozycje, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek na całym świecie. Nie mamy wątpliwości, że także odbiorczynie Polsce czekają na te tytuły z niecierpliwością. Ponadto na proponowane dziś książki powinny zerknąć także miłośniczki literatury obyczajowej i erotycznej. Ponieważ one również znajdą tu coś dla siebie. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same!

Gorące romanse – Mroczna miłość

Mroczna miłość - kup na TaniaKsiazka.plAutorka słynnej serii King powraca z zupełnie nową historią. Tym razem Czytelniczki będą miały szansę poznać historię Jake’a.

Siedemnastoletnia Abby jak na tak młody wiek, ma za sobą wiele traumatycznych doświadczeń. I kiedy jedyna dobra osoba w jej życiu umiera, dziewczyna postanawia zrobić wszystko, żeby nie trafić do systemu opieki zastępczej. W ten sposób zamieszkuje na złomowisku. Nie spodziewa się, że w takim miejscu pozna niebezpiecznego motocyklistę. Jake ucieleśnia w sobie wszystko, czego Abby powinna się obawiać. Ponieważ ma mnóstwo sekretów, jest niebezpieczny i wytatuowany. Jednak okazuje się, że dziewczynę ciągnie do niego jakaś niewidzialna siła. Oboje myśleli, że ich życie do tej pory było trudne. I spodziewali się jak wiele życiowych prób dopiero przed nimi. Jednak wkrótce dostrzegą, że nie ma takiego mroku, w którym rodzące się między nimi uczucie mogłoby zgasnąć.

Książka w sprzedaży od 27 lutego 2019 roku.

Gorące romanse – Srebrna Zatoka

Nowość od Jojo Moyes, która urzeka Czytelniczki humorem, realnością postaci oraz umiejętnością podejmowania Srebrna Zatoka - sprawdź na TaniaKsiazka.pltrudnych tematów.

Główną bohaterką powieści jest Lisa, która nie chce już wracać do przeszłości nawet w myślach. Ponieważ zamknęła za sobą wiele trudnych rozdziałów. A w związku z tym swój azyl znalazła nad malowniczą Srebrną Zatoką, która znajduje się w dzikiej części australijskiego wybrzeża. Można tutaj obserwować przepiękne delfiny, a pojawienie się każdego roku humbaków jest dla miejscowych wielkim świętem. Istny raj na ziemi! Niestety, ktoś pojawia się tam zupełnie nieproszony. Mike przyjeżdża z wielkiego miasta i stanowi wszystko to, o czym Lisa starała się zapomnieć: nowoczesność, biznes, gonitwę szczurów. Od początku za nim nie przepada, jednak zauważa, że powoli zaczyna on ją fascynować. Czy ta relacja może zmienić się w coś głębszego?  I czy Lisa jest w stanie zrezygnować z bezpiecznego azylu?

Książka w sprzedaży od 16 stycznia 2019 roku.

Gorące romanse – Winna

Winna - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka od polskiej pisarki, Alicji Sinickiej, która odpowiada za fenomenalną historię Oczy wilka. Autorka po raz kolejny serwuje Czytelniczkom zaskakującą i nietuzinkową powieść.

Główna bohaterka Wendy ma dwadzieścia pięć lat, a czuje się tak, jakby była w potrzasku. Ponieważ z jednej strony kontroluje ją ojciec, który wpędza dziewczynę w niekończące się poczucie winy. Z drugiej zaś mężczyzna, którego pokochała jak nikogo wcześniej, zadaje jej cios prosto w serce. Tym samym mężczyźni z jej życia skutecznie i konsekwentnie ją ranią i raz za razem zawodzą. Mimo tego bohaterka znajduje w sobie odwagę i daje szansę Jimowi, przystojnemu wojskowemu, który przypadkiem trafia do jej pogmatwanego życia.

Jim pozornie okazuje się wszystkim, czego Wendy potrzebuje. Jednak mężczyzna może wcale nie mieć tak dobrych zamiarów, jak mogłoby się wydawać. Tym samym może się okazać, że jej dotychczasowe troski będą błahostką wobec zagrożenia życia jej bliskich.

Książka w sprzedaży od 13 lutego 2019 roku.

Gorące romanse – Krople deszczu

Głównymi bohaterami tej książki są Ali Rain i Drew Hale. Dziewczyna często zastanawia się nad tym, jak znalazła się Krople deszczu - sprawdź na TaniaKsiazka.plw miejscu, w którym jest. Jednak tragiczne wydarzenia z jej życia i ból, który spowodowały, skutecznie jej o tym przypominają. A ponieważ mieszka teraz w zupełnie nowym mieście i uczęszcza do nowej szkoły, powinna przecież zacząć nowe życie. Jednak dziewczyna ma problem z określeniem tego, kim teraz naprawdę jest.

Natomiast Drew Hale ma w życiu tylko jeden cel. Za dwieście dziewięćdziesiąt osiem dni wyjechać z miasteczka i już nigdy do niego nie wrócić. Bo mieszkańcy zbyt uważnie go obserwują, a on ma już dość ukrywania się pod maską obojętności. Nie pomaga mu łatka chodzącego ideału, ponieważ każdego dnia chłopak tonie w poczuciu winy. I nie ma pewności, że przestanie czuć się bezwartościowy, niechciany i przepełniony wstydem. Do czasu, aż spotyka ją…

Książka w sprzedaży od 2 stycznia 2019 roku.