gra o tron

Wszyscy odliczamy dni do premiery najnowszego sezonu Gry o tron, a zostało ich na szczęście już tylko trzy. Trzy dni w porównaniu do półtora roku, który minął od ostatniego odcinka serialowej Gry o tron, to umówmy się, naprawdę niewiele. Damy radę. Tak podejrzewaliśmy, że kolejny sezon podobnie jak poprzednie będzie arcydziełem, ale teraz wiemy już na pewno. Ci, którzy mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu na imprezie w Los Angeles 13 lipca, mówią jednym głosem: “To było niesamowite”. Gra o tron 2017 sezon 7 już w tę niedzielę!

Gra o tron 2017

Źródło: StalkCelebs

Gra o tron 2017 odliczanie do ostatniej chwili

Informacje o imprezie, która odbyła się 13 lipca w Los Angeles były ściśle strzeżoną tajemnicą aż do samego końca. Nikt nie wiedział nawet, kiedy dokładnie to wydarzenie będzie miało miejsce. Trzeba przyznać, że jeżeli chodzi o zachowanie tajemnicy aż do premiery serialu, producenci i osoby związane z produkcją opanowały tę umiejętność do perfekcji. Ale przejdźmy do szczegółów.

Powiązane: KIEDY PREMIERA WICHRÓW ZIMY MARTINA? NAJNOWSZE INFORMACJE

13 lipca w czwartek odbyła się oficjalna premiera serialu, na którą przybyły gwiazdy występujące w produkcji, wszyscy, którzy pracują na planie, osobistości ze świata mediów i przedstawiciele prasy. Wszystkie zdjęcia, na których występują aktorzy grający w serialu w “codziennych” stylizacjach, a nie jako umorusani w ziemi, krwi i walczący o życie bohaterowie dramatu…możecie obejrzeć tutaj. To naprawdę pocieszające widzieć ich całych i zdrowych. 🙂

 

Terri Schwartz: Pierwsza scena nowego sezonu Gry o tron dosłownie wcisnęła mnie w fotel, a potem było już tylko lepiej. Zima naprawdę już tu jest!

Gra o tron 2017 wciska w fotel

Gra o tron 2017

źródło: HawtCelebs

Hej, czy wiedzieliście, że Jon Snow i Ygritte z Wolnych Ludzi, którzy byli parą w serialu, są parą w prawdziwym życiu? Zaczęłam się nad tym zastanawiać, kiedy zobaczyłam ich właśnie na zdjęciach z premiery Gry o tron w Los Angeles. To po prostu widać, a pod ich wspólnym zdjęciem ktoś napisał: “Jednak coś wiesz, Jonie Snow”.

Wrażenia po obejrzeniu pierwszego odcinka są naprawdę obiecujące. Patton Oswalt, aktor i scenarzysta powiedział:

“Fani Gry o tron oszaleją, kiedy zobaczą ten odcinek w niedzielę.”

Obejrzyjcie zdjęcia i zobaczcie aktorów po raz ostatni przed premierą w jednym kawałku…

Wszystkie dotąd wydane książki z Gry o tron znajdziecie TUTAJ.