Grzyby lecznicze to książka doskonała dla wszystkich tych, którzy marzą o tym, by skutecznie spowolnić procesy starzenia się skóry. To również świetna propozycja dla czytelników, chcących zdrowo się odżywiać. Prezentowany dziś tytuł będzie dostępny w sprzedaży już od 17 sierpnia 2018 roku. Gwarantujemy, że znajdziecie w nim mnóstwo nietuzinkowych i zdrowych przepisów na smaczne potrawy. Poznacie również zaskakujące właściwości grzybów, które nie zawsze są doceniane. Zaciekawieni? Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ten poradnik, że w błyskawicznym tempie stał się międzynarodowym bestsellerem.

Grzyby lecznicze – czy grzyby mogą leczyć i odmładzać?

Tak, tak, tak! Trzy razy tak! I doskonale wiedzą o tym Azjaci, którzy te właściwości grzybów znają już od lat. Teraz lecznicze grzyby adaptogenne przeżywają swoje pięć minut sławy także w Europie. Co więcej, właśnie one z powodzeniem detronizują wszystkie modne superfoods. I błyskawicznie wysuwają się na pierwsze miejsce w rywalizacji o tytuł najzdrowszych naturalnych suplementów. To właśnie grzyby skutecznie przywracają młodzieńczy blask skóry, przyspieszają regenerację po wysiłku czy poprawiają pracę mózgu. Ponadto utrzymują poziom hormonów w ryzach, a także skutecznie regulują poziom cukru we krwi. Zaskoczeni? Tero Isokauppila, autor książki i zarazem światowy autorytet w dziedzinie leczniczych grzybów, odkryje przed czytelnikami sekrety japońskiej diety długowieczności.

Z tej książki dowiecie się o rodzajach i właściwościach grzybów leczniczych. Od reishi, poprzez shiitake i chaga. Autor podpowiada również, jak opóźnić procesy starzenia się skóry, wzmocnić odporność i cofnąć swój wiek metaboliczny. Ale to oczywiście nie wszystko!

Na czytelników czeka aż 50 przepisów nieskomplikowane napoje, przekąski, dania obiadowe i słodycze z wykorzystaniem azjatyckich grzybów. Już teraz macie niepowtarzalną okazję poznać sekret japońskiej diety długowieczności! Przekonajcie się sami, że grzyby są znacznie lepsze od wszystkich prezentowanych dziś superfoods!

Przypominamy, że książka pt. Grzyby lecznicze będzie dostępna na naszym rynku od 17 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy ten tytuł wszystkim miłośnikom zdrowego odżywiania i ciekawych poradników!