PolecamyPromocje

Horrory taniej do 35% i premiera filmu To, Kinga

Strach – jedno z najbardziej przerażających uczuć, jakie towarzyszy człowiekowi. A jednak siedząc w przytulnym fotelu, z kawą na stoliku i genialnym horrorem w ręku – lubimy się bać. Jeżeli także jesteście miłośnikami strachu na papierze, najbardziej krwiożerczych i przerażających opowieści, jakie powstały w głowie autorów książek, koniecznie sprawdźcie najnowszą promocję TaniaKsiazka.pl: Literatura grozy i horrory taniej do 35% od ceny rynkowej. W końcu 8 września wejdzie do kin długo wyczekiwana, najnowsza ekranizacja jednej z najbardziej przerażających książek w dorobku Kinga – To. Promocja potrwa do 19 września (wtorek).

Horrory taniej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

Horrory taniej i to jakie horrory

To - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!To Stephena Kinga to podobnie jak Lśnienie książka legenda. Co ciekawe, większość z nas ma styczność z tym tytułem w zbyt młodym wieku i być może dlatego krwiożerczy klaun pozostaje w naszej pamięci na długo, a może na zawsze? Jak to możliwe, że tak sympatyczny autor, jak Stephen King potrafił stworzyć tak przerażającą książkę? W każdym razie wszystkie do tej pory wyemitowane trailery do filmu To „mówią” wyraźnie, że czeka nas kawałek naprawdę strasznych przeżyć. To, czyli przerażające zło z miasteczka Derry w stanie Maine w filmowej okładce, dostępne będzie na naszym rynku już 12 września, a w kinach od 8 września.

Mroczna wieża - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Oczy niemal całego literackiego świata zwrócone są ostatnio także na inny tytuł Kinga: Mroczna Wieża. Tom 1. Roland, tytuł, który również został zekranizowany. Premiera filmu miała miejsce 11 sierpnia. Mroczna wieża jest częścią cyklu i jest połączeniem tak naprawdę wielu gatunków, w tym także westernu. Wiele osób porównuje cały cykl do trylogii Tolkiena. Głównym bohaterem książek jest Roland Deschain, który próbując zgłębić tajemnicę istnienia, podąża za Człowiekiem w Czerni. Po drodze spotyka wiele różnych ludzi i stworzeń, w tym chłopca z ziemi, Jaka’a.

Poszukiwana - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Stephen King to niejedyny pretendent do tronu króla horrorów na świecie. Od lat, w grze o ten tron, jego rywalem jest Dean Koontz. Ten autor z równą przenikliwością jak King potrafi nakreślić postacie, sytuacje i w końcu fabułę, która przeraża i pochłania nas bez reszty. Jego najnowsza książka, Poszukiwana to opowieść o młodej dziewczynie, która pewnego dnia słyszy od lekarzy, że został jej rok życia. Wiadomość, która dla wielu ludzi byłaby wyrokiem, dla niej jest impulsem do walki o własną przyszłość. Dziewczyna wbrew prognozom świata medycznego, “uchodzi” z życiem, jednak czuje, że za jej ocaleniem kryje się jakieś drugie dno. Ma nawracające uczucie, że musi komuś pomóc, dziewczynie o imieniu Ashley Bell. Ale kim jest Ashley? I przed czym trzeba ją chronić?

Horrory taniej w tym książki o zombie

Armagedon dzień po dniu - sprawdź na TaniaKisazka.pl!Wśród fanów horrorów jest bardzo dużo grupa miłośników książek i filmów o zombi. Z pewnością ucieszy ich fakt, że teraz mogą kupić w promocji jedną z “najlepszych książek o zombie”: Armageddon dzień po dniu, J. L. Bourne’a, której premiera miała miejsce 21 czerwca 2017. W tej książce pojawiają się zapiski człowieka, który trafił w samo centrum walki zombie i ludzi. Ci pierwsi chcą zawładnąć naszą planetą.

Przejrzyjcie całą listę przecenionych horrorów, w tym nowości i zapowiedzi i znajdźcie nową, przerażającą lekturę dla siebie. Całą listę znajdziecie tutaj.

horrory