Książki dla dzieciPolecamy

Idealne książki na nagrody dla uczniów i przedszkolaków

książki na nagrody dla uczniów

Koniec roku szkolnego i przedszkolnego zbliża się w ekspresowym tempie i warto wybrać jak najszybciej książki na nagrody dla uczniów i przedszkolaków. Taniaksiazka.pl przygotowała niezwykle atrakcyjną i obszerną ofertę książek dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Sprawdźcie propozycje księgarni, idealnie skrojone do zainteresowań i potrzeb dzieci w różnym wieku. Na książki został udzielony wysoki rabat.

Książki na nagrody dla uczniów i przedszkolaków – światowe bestsellery

Wśród książek dla dzieci przedszkolnych znalazło się wiele fantastycznych tytułów w tym wspaniała książeczka Rok w lesie Emilii Dziubak, z niesamowitymi ilustracjami przyrody. Warto zwrócić także uwagę na słynne Lato Na Ulicy Czereśniowej Susanne Berner Rotraut. Z tą książeczką obrazkową rodzice będą mogli opowiadać swoim dzieciom miliony ciekawych historyjek. Fantastyczną książeczką jest także  Co wolno, a czego nie? Nele Moost. Seria tej autorki ukazała się w wielu krajach, a opowiada o kruku, który musiał się jeszcze wiele nauczyć.

Książki na nagrody dla uczniów szkoły podstawowej

Szkoła podstawowa jest okresem, w którym dzieci mogą pokochać czytanie książek. Właśnie wtedy powinny do nich trafiać te najciekawsze tytuły, aby uświadomić im, że czytanie może być przyjemnością i zabawą, a nie tylko obowiązkiem. Seria Magiczne drzewo spodoba się nie tylko chłopcom, ale i dziewczynkom. Duża czcionka sprawia, że przeczytają ją samodzielnie nawet drugoklasiści.

Książeczki Neli nie bez powodu stały się w Polsce bestsellerami. Są niezwykle ciekawe i rozbudzają w dzieciach chęć do podróżowania. Mała podróżniczka ma wyjątkowy dar opowiadania i przemawia do dzieci w sposób, który rozumieją najlepiej.

Książki na nagrody dla uczniów gimnazjum

Z kolei nagrodówka do gimnazjum to w dużej mierze największe bestsellery literatury młodzieżowej z gatunku fantasy, książek przygodowych i obyczajowych z wątkami pierwszej miłości. Znalazły się tutaj także tytuły no-fiction, które pozwolą nastolatkom rozwinąć ich zainteresowania konkretnym przedmiotem nauczania lub będą służyły jako źródło wiedzy w roku szkolnym.

Nagrody dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Tytuły dla młodzieży ponadgimnazjalnej to oczywiście książki, w których mogą pojawiać się już całkiem poważne wątki, w tym także elementy przeznaczone dla starszej młodzieży. Tutaj także króluje literatura młodzieżowa z najważniejszych, międzynarodowych zestawień w tym słynna Gwiazd naszych wina Johna Greena czy Morze spokoju Katji Milay – książka, w której pojawia się nie tylko niezwykle piękna miłość, ale także wiele wątków i tematów trudnych, wywołujących cały szereg różnych emocji.

Nagrodówkę dla uczniów i przedszkolaków znajdziecie na TaniaKsiazka.pl

nagrodówka