Kryminał i sensacjaRecenzje

Igrając z ogniem – nowa recenzja od Posłuchajcie!

Igrając z ogniem to długo wyczekiwana przez czytelników książka, której autorką jest Tess Gerritsen. Powieść swoją premierę miała już jakiś czas temu i z pewnością wielu z was miało już okazję się z nią zapoznać. Tymczasem dla wszystkich, którzy jeszcze się wahają, czy sięgnąć po ową lekturę, mamy recenzję niezawodnego Pawła z Posłuchajcie.

Tess Gerritsen – recenzja

Często bywa tak, że za znanym i cenionym nazwiskiem w świecie literatury, idą świetne powieści. Z czasem autor wyrabia w czytelnikach taki nawyk, że kupują oni w ciemno wszystko, co pojawi się na rynku okraszone ich nazwiskiem. Bywa też, że wystarczy jedynie krótki opis na okładce, by przekonać kogoś do danej opowieści. Czy zdarzyło się wam jednak rozczarować po przeczytaniu zachwalanej przez wszystkich dookoła książki? Jeśli nie, to ostrzegamy, że takie rzeczy mają czasem miejsce.

W podobnej sytuacji znalazł się Paweł, który tym razem na tapetę wziął powieść Igrając z ogniem. Trzeba przyznać, że ma on na koncie sporo przeczytanych powieści autorstwa Tess Gerritsen jednak tym razem… Z resztą! Przekonajcie się sami, co sądzi o owej książce. My zdradzimy jedynie, że recenzent, choć surowy to sprawiedliwy i konstruktywny. Nie trzeba przy tym przypominać, że również dobry montaż robi wspaniałą robotę i oglądanie filmiku to czyta przyjemność.

Wszystkich zainteresowanych książką odsyłamy tutaj.

A oto recenzja:

Ocena Pawła
 • 6/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 6/10
 • 8/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 8/10
 • 1/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 1/10
 • 3/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 3/10
 • 6/10
  Czy wątek sensacyjny był zaskakujący? - 6/10
4.8/10
Sending
User Review
0/10 (0 votes)