Hobbit, wersja ilustrowana - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Ilustrowana wersja Hobbita to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena oraz tych, którzy poszukują fantastycznych perełek wydawniczych. Książki światowego mistrza fantastyki do dziś cieszą się ogromną popularnością wśród Czytelników na całym świecie. Dziś trudno znaleźć osobę, która choćby ze słyszenia nie zna wspomnianej książki. Pozycja ta weszła nawet do kanonu lektur szkolnych. Miłośnicy Tolkiena doskonale wiedzą, że Hobbit to niezwykła zapowiedź tego, co czeka odbiorców w kultowej już serii pt. Władca Pierścieni. Jeśli zatem do tej pory wahaliście się, czy domową biblioteczkę zaopatrywać w tę pozycję, teraz nie powinniście mieć już żadnych wątpliwości. Ponadto ilustrowana wersja Hobbita to doskonały prezent dla wszystkich fanów Tolkiena. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Ilustrowana wersja Hobbita – epicka przygoda z niezwykłymi rysunkami

Głównym bohaterem książki jest Bilbo Baggins, hobbit, który ponad wszystko uwielbia wygodne i spokojne życie. Jeśli chodzi o podróże, to najczęściej wybiera się do własnej piwnicy, by wyciągnąć kolejne smakołyki na śniadanie lub obiad. Jednak pewnego dnia do drzwi jego nory puka tajemniczy czarodziej, Gandalf, wraz z gromadą niesfornych krasnoludów. Tym samym młody Bilbo zostaje wciągnięty w prawdziwą przygodę, która zadecyduje o całym jego dalszym życiu, a także wpłynie na późniejszy los Froda z Władcy Pierścieni.

Niecodzienna grupa podróżników rusza po skarby strzeżone przez Smauga Wspaniałego – wielkiego i niebezpiecznego smoka. To właśnie podczas podróży na Samotną Górę w ręce Bilbo dostaje się magiczny pierścień. Poznaje również przerażające stworzenie zwane Gollumem.

Warto tutaj wspomnieć, że ilustrowana wersja Hobbita zawiera ilustracje mistrza Alana Lee, który swoimi pracami zainspirował twórców kinowego przeboju.

Ilustrowana wersja Hobbita znajduje się tutaj. Taka książka to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury fantasy, która niesie ze sobą również niezwykłe ilustracje, wspomagające wyobraźnię. Ponadto to także cenna perełka, którą do domowej biblioteczki powinni włączyć wszyscy fani twórczości Tolkiena. A jeśli do tej pory nie macie tej historii na swojej półce, to również macie niepowtarzalną okazję, by zaopatrzyć się w to niezwykłe wydanie. Nie zwlekajcie ani chwili!