Immortaliści to przede wszystkim powieść dla wielbicielek literatury obyczajowej i kobiecej. Historia stworzona przez Chloe Benjamin zachwyciła nie tylko czytelniczki na całym świecie. Książka zwróciła także uwagę filmowców, którzy nie mogli przegapić takiej okazji. Tym samym prawa filmowe zakupiło studio Jackal Group. Jest to więc kolejny powód, by sięgnąć po prezentowaną dziś historię, nim światło dzienne ujrzy jej ekranizacja. Ta gorąca nowość w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem i zachwyciła czytelniczki w wielu miejscach. Warto tutaj również wspomnieć, że prawa do prezentowanej dziś powieści niemal natychmiast zakupiło aż 13 krajów. Jeśli zatem poszukujecie nieprzeciętnej historii, która zapewni Wam mnóstwo godzin wspaniałej rozrywki, trafiłyście idealnie. Koniecznie to sprawdźcie!

Immortaliści – olśniewająca historia trudnej rodzinnej miłości

Jest rok 1969, Nowy Jork.  Do miasta przybywa tajemnicza kobieta, która potrafi przewidzieć dzień śmierci każdego człowieka. Wkrótce plotka dociera do czwórki rodzeństwa Goldów. W związki z tymi niesamowitymi doniesieniami postanawiają wybrać się do wieszczki. A wszystko po to, by dowiedzieć się, jaka przyszłość czeka każde z nich.

Przepowiednie wieszczki kształtują kolejne pięć dekad ich życia. I tak złoty chłopiec Simon ucieka na Zachodnie Wybrzeże, by szukać miłości w San Francisco. Klara, wiecznie bujająca w obłokach zostaje iluzjonistką w Las Vegas. Starszy z braci, Daniel, po atakach na World Trade Center, szuka stabilizacji jako lekarz wojskowy. Natomiast Varya, najstarsza z rodzeństwa, rozpoczyna karierę naukową. I w związku z tym poświęca się badaniom nad długowiecznością.

Czy bohaterowie dadzą radę zapomnieć o przepowiedni z dzieciństwa? Czyje życie zdeterminują słowa wieszczki, a komu uda się pokonać ciążące jarzmo przeznaczenia? Bo właściwie jak zachować się w sytuacji, kiedy twoje dni są policzone?

Chloe Benjamin stworzyła przede wszystkim poruszającą i olśniewającą historię o trudnej, rodzinnej miłości. Powieść jeszcze na długo po zakończeniu będzie zaprzątać Wasze myśli.

Książkę pt. Immortaliści znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i kobiecej. Koniecznie sprawdźcie tę historię. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!