Recenzje

„Jak wyglądać olśniewająco” Andrea Pomerantz Lustig – recenzja książki

"Jak wyglądać olśniewająco" Andrea Pomerantz Lustig - recenzja książkiJak wyglądać olśniewająco w ręce polskich czytelniczek trafia za sprawą Wydawnictwa Kobiecego. Autorka książki Andrea Pomerantz Lustig to niekwestionowana znawczyni mody i urody. Ponad dziesięć lat związana była z czasopismem Cosmopolitan, udzielała się również na stronie Sephora.com a obecnie jest redaktorką działu urody Glamour.

Tak duży bagaż doświadczeń w branży pozwolił jej poznać sekrety dbania o urodę największych gwiazd, oraz nieokreśloną liczbę trików, którymi teraz dzieli się z czytelniczkami. Dzięki tej książce dowiesz się, co zrobić by wyglądać elegancko i szykownie. Nauczysz się dobierać sezonowe trendy do swojego charakteru i stylu. Dzięki prostym, jasnym i konkretnym wskazówkom oraz poradom przekonasz się, że aby wyglądać olśniewająco, nie potrzeba wydawać fortuny. Przystępność i przejrzystość rad sprawia, że książka jest dedykowana każdej, absolutnie każdej kobiecie! Nieważne, czy modą i urodą interesujesz się od zawsze, czy tylko okazjonalnie. To doskonały poradnik pisany ręką kobiety. A kto, jeśli nie kobieta, zrozumie problemy, przed którymi staje współczesna czytelniczka, chcąca zadbać o swój wygląd. Jak wyglądać olśniewająco to nie tylko zbiór praktycznych i skutecznych porad. To również źródło ciekawostek i sekretów dostępnych tylko dla najwybitniejszych wizażystów gwiazd. Dzięki temu poznasz sekrety nienagannego wyglądu a przy tym nie zbankrutujesz! Andrea podaje skuteczne zamienniki najdroższych kosmetyków, które nie zrujnują twoich finansów. Czytelność i przejrzystość trików sprawia, że nauka i zapamiętywanie przychodzą z lekkością, a w razie potrzeby zawsze będziesz mogła sięgnąć na odpowiednią stronę. Bez męczącego wertowania kartek w poszukiwaniu tej odpowiedniej.

Jak wyglądać olśniewająco to nie tylko poradnik. To praktyczne rozwiązania, poparte wieloletnim doświadczeniem. Autorka doskonale rozumie problemy współczesnych kobiet, którym zależy na eleganckim i szykownym wyglądzie. Dzięki swojej książce ułatwia im poruszenie się między półkami z kosmetykami i wybieranie tych odpowiednich. Dowodzi, że aby wyglądać olśniewająco, nie potrzeba dużych nakładów finansowych oraz, że perfekcyjny wygląd to nie tylko domena wielkich gwiazd. Udowadnia, że elegancja to luksus, na który może pozwolić sobie każda kobieta. Niezależnie od wieku.

Jak wyglądać olśniewająco to książka, która obowiązkowo powinna zasilić szeregi każdej, kobiecej biblioteczki!

Kup książkę z dodatkowym rabatem w sklepie internetowym TaniaKsiazka.pl >