Inne ochoty - kup na TaniaKsiazka.pl

Jerzy Pilch w kolejnej rozmowie Inne ochoty - kup na TaniaKsiazka.plJerzy Pilch w kolejnej rozmowie, niezmiennie prowadzonej przez Ewelinę Pietrowiak! Wszyscy fani pisarza z pewnością mają wiele powodów do zadowolenia. Okazuje się, że pierwsza książka pt. Zawsze nie ma nigdy, gdzie Czytelnicy mieli okazję po raz pierwszy spotkać się z tą dwójką, wzbudziła spory entuzjazm. A i rozmówcom dobrze się gawędziło. Efektem tego jest już druga część wywiadu, w którym odbiorcy mają możliwość na nowo odkryć, jaki naprawdę jest Jerzy Pilch. Jeśli w Waszej domowej biblioteczce znajduje się chociaż jedna książka tego autora, koniecznie powinniście uzupełnić zapasy o lekturę, którą dziś prezentujemy. Mowa tu o książce pt. Inne ochoty. Jerzy Pilch w rozmowach z Eweliną Pietrowiak, część 2., która w sprzedaży pojawi się 29 września 2017 roku. Koniecznie to sprawdźcie!

Jerzy Pilch w kolejnej rozmowie, czyli Inne ochoty

Jest dzień 2 listopada 2016, pamiętny dla wszystkich fanów piłki nożnej. To właśnie wtedy miał miejsce rewanżowy mecz między Legią Warszawa, a Realem Madryt. Dzień pamiętny, bo tak ważne i prestiżowe rozgrywki odbyły się przy pustych trybunach. Piłka nożna niezmiennie pasjonuje Pilcha. Jednak w ostatnim czasie zaszły w nim zmiany. Odrzucił laskę na rzecz kapelusza, w którym można go spotkać coraz częściej.

Dlaczego warto przeczytać tę rozmowę? Bo Ewelina Pietrowiak jak nikt inny potrafi zadawać pytania. I jak nikt, zna doskonale swojego rozmówcę. Towarzyszyła Pilchowi, kiedy po raz pierwszy od lat postanowił spotkać się z Czytelnikami. Tę rozmowę możecie potraktować, jako rundę drugą Pilch-Pietrowiak. Znajdziecie tu mnóstwo refleksji, okraszonych ironią. To także wspomnienia, plany na przyszłości oraz to, co najważniejsze – literatura. Dzięki trafionym pytaniom pisarz udziela szczerych odpowiedzi. Odpowiedzi, które zaskoczyć mogą nie tylko odbiorcę i Pietrowiak, ale również samego odpowiadającego.

Przypominamy, że książka pt. Inne ochoty pojawi się na rynku 29 września bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu. A przede wszystkim tym, którzy chcieliby dowiedzieć się znacznie więcej o tak wybitnym pisarzy, jakim jest bez wątpienia Jerzy Pilch.