Marzycie o napisaniu książki? Ja nie, ale bardzo cieszy mnie kiedy ktoś spełnia swoje marzenie, pisze cudną powieść, a do tego… Prosi mnie o objęcie jej patronatem! Właśnie tak – Jeszcze jedna szansa to mój patronat, z którego jestem bardzo dumna!
Jeszcze jedna szansa to druga powieść Magdaleny Zeist. Piękna, dojrzała, wzruszająca, ale też taka, przy której czytelnik nie raz się uśmiechnie!

Jeszcze jedna szansa

W pierwszej książce Magdy najbardziej pokochałam Lucka, a w tej… Halę! Co to za kobieta! Kiedy dorosnę chcę być jak ona 😉 Wcale się nie dziwię, że Lucek ją pokochał!

Bo „Jeszcze jedna szansa” to historia o tym, że zawsze jest szansa na miłość właśnie! To opowieść o dwójce ludzi – ładnie mówiąc w słusznym wieku 😉 i o uczuciu jakie ich połączyło. I Hela i Lucek przeszli dużo, oboje wiele stracili, wiele wycierpieli. Czy to właśnie ten czas kiedy los w końcu stał się dla nich łaskawy, że tylko daje i już nic nie zabiera?

Instagram @ruda_czyta

Ta książka wciągnie Was bez reszty! Ona jest taka ciepła, swojska, taka jaką chce się przytulić do serca! Ja tak bardzo nie chciałam jej kończyć, nie chciałam żegnać się z bohaterami, tak było mi z nimi dobrze! Poczułam z nimi taką więź jakbym znała ich od rana, jakby byli mi bliscy od dawna. Od pierwszej chwili była między nami chemia.

Czytając tę książkę poczułam się jak pod miękkim i ciepłym kocem – taka otulona i zaopiekowana. Aż tu nagle Magda dała mi pstryczka w nos i kazała spod tego koca wyskoczyć po chusteczki… O tak! Tak właśnie było. Byłam w szoku, bo jak autorka mogła mi to zrobić, no jak? Były więc łzy po lekturze.

Ale morał jest taki – na nic nigdy nie jest za późno! Ani na radość i szczęście, ani na spełnianie marzeń, ani na miłość!  I to jest piękne!

Przeczytajcie tę książkę – naprawdę warto! Ja ją kocham całym sercem! Dostaniecie ją tutaj>>

Ocena Rudej
 • 10/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 10/10
 • 8/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 8/10
 • 8/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 8/10
 • 10/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 10/10
9/10