Kalendarze na 2018 rok kup na TaniaKsiazka.pl

Współczesne kalendarze książkowe to nie tylko zbiór dat i miejsc na notatki. Niektóre z nich zawierają przemyślenia, złote myśli, porady, które mogą zmienić czyjeś życie i pomóc zaplanować je od nowa. Sprawdźcie, jak piękne i wyjątkowe są kalendarze na 2018 rok. Na prezent wybierzcie ten najpiękniejszy i najbardziej dopasowany do zainteresowań adresatów Waszych prezentowych niespodzianek.

CzaroMarownik 2018 kup na TaniaKsiazka.plKalendarze na 2018 rok: CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz

Ten kalendarz to już legenda. Jest zupełnie unikatowy i wyjątkowy. Warto podarować go osobom zainteresowanym astrologią oraz wiedzą płynącą prosto z natury.

 

Sekretnik Szeptuchy - kup na TaniaKsiazka.plKalendarze na 2018 rok: Sekretnik Szeptuchy Katarzyna Berenika Miszczuk

Ten kalendarz także jest niezwykły. Zabierze nas prosto do czasów Mieszka I, początków kultury słowiańskiej i bóstw, w które wtedy wierzono.

 

Kalendarz 2018 Rok Dobrych Myśli - kup na TaniaKsiazka.plKalendarze na 2018 rok: Kalendarz 2018 Rok Dobrych Myśli Beata Pawlikowska

Rok Dobrych Myśli Beaty Pawlikowskiej to już kalendarz cykliczny i fani słynnej podróżniczki już dobrze wiedzą, czego mogą się po nim spodziewać. Beata w swoich prostych i charakterystycznych grafikach zawiera wiele mądrych, życiowych spostrzeżeń i przekazuje Czytelnikom moc pozytywnego myślenia.

Planner 2018. 365 dni z Ewą Chodakowską - kup na TaniaKsiazka.plKalendarze na 2018 rok: Planner 2018. 365 dni z Ewą Chodakowską 

Odchudzanie, zmiana nawyków żywienia i wprowadzenie do swojego życia ćwiczeń, bywa trudne. Jednak z dobrym planem, wszystko się uda! Ewa Chodakowska proponuje Czytelnikom nie tylko garść ważnych porad i wskazówek, ale także przepisy na zdrowe i dietetyczne potrawy.

 

Healthy year 2018 by Ann - kup na TaniaKsiazka.plKalendarze na 2018 rok: Healthy year 2018 by Ann Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to obok Ewy Chodakowskiej jedno z najgłośniejszych nazwisk w fit branży. Nie było wiadomo, czy obok popularności Ewy, uda się zaistnieć jeszcze komuś, kto będzie także chciał motywować Polki do zmian. Ani się to udało. Autorka wraca z nową energią i motywacją.

Rok pełen magii. Kalendarz 2018 - kup na TaniaKsiazka.plKalendarze na 2018 rok: Rok pełen magii. Kalendarz 2018 Dagmara Skalska

Ten kalendarz przygotowany przez autorkę znanego bloga to przede wszystkim lekcja życia. Nauka, tego, że mimo wielu przeciwności, można spełnić swoje marzenia i realizować najskrytsze plany.

Kalendarz 2018 - kup na TaniaKsiazka.plKalendarze na 2018 rok: Kalendarz 2018

Ten kalendarz został stworzony z myślą o wielbicielach mody. Nie tylko jego minimalistyczna oprawa, kolorystyka i forma krzyczą głośno: „modny”, ale także liczne cytaty, ciekawostki i najmodniejsze kolekcje, prosto ze świata największych projektantów.

 

Kalendarz 2018 Kubuś Puchatek - kup na TaniaKsiazka.plKalendarze na 2018 rok: Kalendarz 2018 Kubuś Puchatek

Wbrew pozorom nie jest to kalendarz dla dzieci, chyba że tych zupełnie dorosłych z sercem dziecka, które pamięta jeszcze i niezwykle ceni bajkę o Puchatku. Znajdują się tutaj ciekawe fragmenty tekstu nawiązujące do mieszkańców Stumilowego lasu i ulubionych powiedzonek tego (tylko pozornie) misia o małym rozumku.

 

Kalendarz do nauki języka angielskiego na rok 2018 - kup na TaniaKsiazka.plKalendarze na 2018 rok: Kalendarz do nauki języka angielskiego na rok 2018

Ten kalendarz to najlepszy dowód na to, że kalendarze już dawno przestały być jedynie zbiorem informacji o dniach tygodnia i miesiącach. Dzięki temu kalendarzowi poprawimy swoją znajomość języka angielskiego. Na naszą korzyść zagra tutaj systematyczność, w końcu do kalendarza zaglądamy codziennie.

Kalendarz 2018 Ewa Wachowicz - kup na TaniaKsiazka.plKalendarze na 2018 rok: Kalendarz 2018 Ewa Wachowicz

Ewa Wachowcz słynie nie tylko z bycia jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, ale także z niezwykle pięknej figury. W swoich programach kulinarnych pokazuje, co jeść, żeby pięknie wyglądać. W tym kalendarzu także uchyla rąbka swojej dietetycznej tajemnicy.

 

Całą 13-tkę inspirujących kalendarzy na 2018 rok znajdziecie w tym miejscu.