Kalendarze na 2019 rok to zestawienie, które musiało pojawić się na naszej stronie. Wielkimi krokami zbliżają się do nas nie tylko święta, ale także koniec starego i początek nowego roku. Dzisiejsze propozycje doskonale wpisują się w oba te klimaty. Dlaczego? Ponieważ jeśli wciąż poszukujecie nietuzinkowego prezentu na Święta Bożego Narodzenia, to dzisiejsze zestawienie bez wątpienia ułatwi wam wybór. Trudno bowiem nie zgodzić się z faktem, że przejrzysty i czytelny kalendarz na nowy rok, to jeden z ważniejszych dodatków w damskiej torebce lub męskim plecaku. Ponadto, oprócz zeszytowych formatów, na końcu znajdziecie również inne propozycje. Tym samym, jeśli poszukujecie kalendarza, który zawiśnie na ścianie lub ozdobi biurko, a przy okazji sprawdzi się jako doskonała dekoracja wnętrz, trafiliście idealnie. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co dziś dla was przygotowaliśmy!

Kalendarze na 2019 rok

 CzaroMarownik 2019

CzaroMarownik 2019 - kup na TaniaKsiazka.plSiódma odsłona kultowego CzaroMarownika, osobistego kalendarza na 2019 rok, to powrót do magicznych korzeni, z których wyrósł. W związku z tym, w tegorocznym wydaniu znajdziecie jeszcze więcej astrologii i magicznych rytuałów. Dzięki niemu każdego dnia będziecie mogły wykorzystywać tajemną wiedzę do lepszego poznania siebie i kreowania dobrej energii. A w środku wiele interesujących informacji. Obszerny horoskop 2019, czyli prognozy dla każdego znaku zodiaku na nowy rok, uwzględniające sfery kariery, miłości i zdrowia. Pozytywne przesłania i wróżby na każdy dzień roku. Kalendarz księżycowy 2019, opis tego, jak wpływa na nas Księżyc podczas pobytu w kolejnych znakach zodiaku. Porady, jak dbać o ciało i duszę wykorzystując wpływy Księżyca. Specjalnie opracowane rytuały magiczne, dzięki którym przyciągniesz szczęście, pieniądze, zdrowie i miłość.

 Twój dobry rokTwój dobry rok - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ten kalendarz jest połączeniem dziennika motywacyjnego, poradnika oraz pamiętnika. Możecie go współtworzyć razem z autorką, Agnieszką Maciąg, a następnie używać przez wiele lat. Jest on pomocą w uporządkowaniu czasu oraz wykorzystaniu potencjału danego momentu w roku pod kątem duchowym i praktycznym. W związku z tym znajdziecie tu cenne porady, inspiracje oraz przepisy, a także sporo miejsca na zapisywanie przemyśleń. Ponadto książce znajdują się teksty z bloga autorki dobrane odpowiednio w taki sposób, aby nieść dawkę dobrej energii na każdy miesiąc.

Healthy Year by Ann 2019

Healthy Year by Ann 2019 - kup na TaniaKsiazka.pl

Nie umiecie się odpowiednio zmotywować i zorganizować? Wciąż brakuje wam czasu, a na dodatek nie znajdujecie chwili na wykonanie samodzielnych posiłków i paru ćwiczeń? Koniecznie wykorzystajcie Healthy Year by Ann 2019. W poszukiwaniu równowagi. Dzięki tej propozycji pozbędziecie się złych nawyków i nauczycie się lepszej organizacji.

Dawid Kwiatkowski. Optymistyczny kalendarz 2019

Dawid Kwiatkowski. Optymistyczny kalendarz 2019 - zobacz na TaniaKsiazka.plTo zdecydowanie doskonała propozycja dla każdego fana polskiego piosenkarza. Jest to propozycja pełna wspaniałych pomysłów. W środku znajdują się rozmaite ciekawostki, zaskakujące niespodzianki oraz przepisy. Przekonajcie się koniecznie, że rok spędzony wspólnie z kalendarzem Dawida Kwiatkowskiego, będzie naprawdę wspaniały. Bawcie się doskonale razem z ulubioną gwiazdą. Ponadto fani odnajdą w nim niepublikowane jak dotąd zdjęcia, odręcznie stworzone rysunki oraz zapiski. Pozycja uwzględnia najważniejsze dni oraz święta (nawet te najbardziej zaskakujące). W kalendarzu znajdują się także osobiste komentarze i liczne anegdoty od piosenkarza. Wyjątkowa propozycja jest także wzbogacona tekstami motywacyjnymi. Zawiera miejsce na specjalną dedykację, prosto od Dawida Kwiatkowskiego. Dodatkową frajdę zapewniają też ekskluzywne naklejki.

Planer taki jak ty od Gabrieli Gargaś

Planer taki jak Ty od Gabrieli Gargaś - kup na TaniaKsiazka.pl

Jesteście przedsiębiorczymi kobietami, artystkami, blogerkami albo mamami na pełny etat? A może czujecie, że macie za mało czasu dla siebie i bliskich? Gabriela Gargaś stworzyła ten planer z myślą o was! Autorka bestsellerowych powieści obyczajowych pomoże wam zaplanować dni pełne obowiązków i weekendy totalnego odpoczynku. W związku z tym będzie wspierać was w realizacji waszych celów, a w trudnych chwilach rozbawi jak nikt inny.

Twój dziennik. 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień

Twój Dziennik - kup na TaniaKsiazka.plRegina Brett napisała 12 zupełnie nowych lekcji, z których większość jest inspirowana jej dwukrotnym pobytem w Polsce. Każda z tych lekcji otwiera miesiąc, którego dni (każdy na oddzielnej stronie) opatrzony jest inspirującymi cytatami z książek Reginy i symbolicznym rysunkiem nawiązującym stylistycznie do okładek ich polskich wydań. Tym samym Twój dziennik to osobisty notatnik i wyjątkowy kalendarz z myślami autorki na każdy dzień i nową lekcją na każdy miesiąc.

Inne kalendarze na 2019 rok znajdziecie tutaj. Jeśli w dzisiejszych propozycjach nie znaleźliście nic, co by was zainteresowało, koniecznie sprawdźcie pozostałe pozycje. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tam coś dla siebie i bliskich. Przekonajcie się o tym już teraz!