Kobiety Donalda Trumpa Niny Burleigh - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Donald Trump jest chyba najbardziej kontrowersyjnym prezydentem USA w historii i wcale nie chodzi tylko o to, że zanim został wybrany i objął urząd w Białym Domu, był biznesmenem-celebrytą. Już wcześniej zdarzyło się, że Amerykanie na swojego reprezentanta wybierali kogoś sławnego. Przecież Ronald Reagan był aktorem. Jednak prezydenta, który wzbudzał tak skrajne emocje – jeszcze nie było.

Kobiety Donalda Trumpa Niny Burleigh - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Kobiety Donalda Trumpa Niny Burleigh już w kwietniu

Przeciw Trumpowi i jego polityce jest większość artystów, osób wykształconych i przede wszystkim kobiet. Przecież już wcześniej Trump był znany ze swojego szowinizmu i przedmiotowego traktowania płci przeciwnej. Nigdy się z tymi poglądami nie krył. Można o nim powiedzieć, że jest chyba pierwszym prezydentem, który ma tak napięte relacje z kobietami.

O nim samym i jego prezydenturze powstało już sporo książek, ale takiej jak ta – jeszcze nie było. Nikt nie przyjrzał się Trumpowi przez pryzmat kobiet z jego najbliższego otoczenia. Zrobiła to natomiast Nina Burleigh i już niedługo nakładem Wydawnictwa Kobiecego ukaże się jej reportaż Kobiety Donalda Trumpa.

Dziennikarka stworzyła obszerną i prowokacyjną książkę, a w niej pisze o różnych kobietach, które towarzyszyły Trumpowi na różnych etapach jego życia. Przedstawia sylwetki m.in. babci 45. prezydenta USA i jego matki. Pisze o trzech żonach Trumpa: Ivanie, Marli i Melanii (które zresztą jawnie zdradzał) i o jego córkach. Tak, córkach – bo poza Ivanką, która odziedziczyła po nim smykałkę do biznesu, jest jeszcze Tiffany. W książce przeczytamy też o tych kobietach, które zarzucały mu molestowanie seksualne.

Ta książka to analiza życiorysów kobiet, z których wyłania się to, jakie podejście ma Trump do płci przeciwnej. Stąd jej treść jest skandalizująca. Jeżeli interesuje Was fenomen aktualnego prezydenta Stanów Zjednoczonych i być może czytaliście już inne książki, które są studium tej postaci, to powinniście sięgnąć po Kobiety Donalda Trumpa.

Mimo tego, że książka będzie miała swoją premierę w 3 kwietnia, to już dziś możecie zamówić ją w przedsprzedaży. Jest w tym miejscu.