Kobiety lubią to

Kobiety lubią to i chętnie sięgają po książki, które podrzucamy dziś Wam w naszym zestawieniu. Tym samym, jeśli poszukujecie poruszających i wciągających opowieści, trafiłyście idealnie. Wśród prezentowanych tytułów coś dla siebie znajdą przede wszystkim miłośniczki literatury obyczajowej, romansów, a także literatury erotycznej. Jedno jest pewne. Nawet najbardziej wymagające odbiorczynie będą zadowolone.

Ponadto zadbaliśmy też o to, by pojawiły się tu nie tylko międzynarodowe hity, ale także polskie perełki. Większość książek jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Na jedną będzie trzeba jeszcze odrobinę poczekać, ale gwarantujemy, że warto! W związku z tym nie przedłużamy i zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem.

Kobiety lubią to

Przysięgnij, że mnie kochasz - kup na TaniaKsiazka.plKobiety lubią to – Przysięgnij, że mnie kochasz

Główna bohaterka, Emiline, bardzo kocha książki. Jednak jej własne projekty literackie utknęły w martwym punkcie. W związku z tym postanawia poszukać weny wśród twórczości innych pisarzy. Sięga więc po najnowszy bestseller tajemniczego autora, który ukrywa się pod pseudonimem J. Colby. Im bardziej zagłębia się w historię dwojga przyjaciół z dzieciństwa, tym bardziej ma wrażenie, że skądś zna tę opowieść. A kolejne szczegóły nie pozostawiają wątpliwości, że to zwykły zbieg okoliczności.

Bohaterka wie, że autorem książki jest Jase, którego nie widziała od ponad dekady. Jej przyjaciel z dzieciństwa, z którym teraz musi poważnie porozmawiać. Dlaczego właściwie opowiedział historię, o której ona starała się zapomnieć?

Książka dostępna od 15 kwietnia 2020 roku.

Kobiety lubią to – Pudełko z pamiątkami

Główna bohaterka, Aśka Maciejska, to singielka, której niejedna osoba zazdrości zadziorności i dowcipu. W wolnych chwilach najczęściej Kobiety lubią to – sprawdź na TaniaKsiazka.plratuje przyjaciółki z opałów. A jeśli nie, to sama pakuje się w tarapaty. Teraz przed nią kolejne, szalone wyzwanie, które przysporzy jej niemało problemów. Ponieważ Aśka postanawia odkryć prawdę o swoich rodzicach. Babcia Maryla, z którą mieszka od ósmego roku życia, nie chce rozmawiać o tym, co było. Próba konfrontacji dla jednej kończy się kontuzją, a dla drugiej szpitalem. Od tego momentu Aśka będzie zmuszona przełamać swoją niechęć do proszenia innych o pomoc.

Pojawi się też przystojny ortopeda, który nie będzie chciał opuścić jej myśli. Będzie również wspierać Wiktorię, neurotyczkę o samoocenie na poziomie Rowu Mariańskiego. I Lilianę – świeżo upieczoną małżonkę. Przy okazji stanie się ekspertką od problemów nastolatek. A przy tym wszystkim nie może zapomnieć, że najważniejsze jest odnalezienie pudła z pamiątkami, które jest furtką do jej przeszłości.

Książka już dostępna.

Serce z kamienia - kup na TaniaKsiazka.plKobiety lubią to – Serce z kamienia

Główną bohaterką powieści jest Weronika, która wpadła w panikę na wieść o kolejnej ciąży. W jej domu wesoło drepczą czteroletnie bliźniaczki, jednak kobieta nigdy nie mogła liczyć na pomoc bliskich. Poza tym nie siedziała bezczynnie w domu. Prowadziła popularny blog o macierzyństwie, organizowała sesje zdjęciowe, żyła w biegu. Po narodzinach synka uwierzyła, że da sobie radę. Jednak mały cały czas płakał, bliźniaczki były o niego zazdrosne a mąż… całe dni do późnej nocy przesiadywał w firmie. Kobieta zapadała się w otchłań beznadziei. Słyszała o depresji poporodowej, ale nie sądziła, że przydarzy się właśnie jej.

Tamtej nocy marzyła, tylko żeby synek, chociaż na chwilę, ucichł. Naprawdę nie chciała go skrzywdzić.

Książka już dostępna.

Kobiety lubią to – Test na miłość

Khai Diep nie radzi sobie z emocjami i wpada w szał, kiedy ktoś dotyka jego rzeczy. Największą satysfakcję przynoszą mu starannie Kobiety lubią to, Test na miłość – sprawdź na TaniaKsiazka.plwypełnione księgi rachunkowe, w których wszystko zgadza się co do jednego centa. Jednak nie potrafi on przeżywać głębszych uczuć takich jak żal czy miłość. Jego kłopoty związane są z zaburzeniami autystycznymi, ale Khai nie chce przyjąć tego do wiadomości. Dochodzi do wniosku, że jest wybrakowany i powinien unikać angażowania się w związki z kobietami.

W związku z tym jego matka postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Leci do Wietnamu, by znaleźć synowi idealną kandydatkę na żonę. Tam spotyka Esme Tran, która nie waha się długo i postanawia wziąć ślub z nieznanym obcokrajowcem. To jej jedyna szansa, by wyrwać się ze slumsów Ho Chi Minh. Jednak żeby wyjść za mąż, musi najpierw uwieść Khaia. Wszystko wskazuje jednak na to, że lekcje miłości zadziałały tylko na nią. Dziewczyna zakochuje się beznadziejnie w mężczyźnie, który uważa, że nie jest w stanie odwzajemnić jej uczuć. Jeśli nie zrozumie on, jak działa jego serce, dziewczyna będzie musiała wrócić do swojego kraju, do życia, od którego próbowała uciec.

Książka już dostępna.

Na zawsze - kup na TaniaKsiazka.plKobiety lubią to – Na zawsze, tom VII serii Fallen Crest

Główna bohaterka, Samantha, w końcu powiedziała: „tak”. Jednak to nie uchroniło jej przed problemami. Ponieważ między nią a Masonem coś zaczyna się psuć. Nie pomaga fakt, że jego sportowa kariera stoi pod wielkim znakiem zapytania. Natomiast jej coraz bardziej się powodzi.

Tymczasem Sam i Taylor dołączają do drużyny biegaczek i od razu zdobywają nowych wrogów. Ponieważ Faith, poprzednia mistrzyni torów, nie lubi dzielić się sławą i przywilejami. A najbardziej nie lubi, kiedy ktoś jest od niej lepszy. Wkrótce też do Masona i Logana powracają ich występki z przeszłości. W związku z tym cała ekipa z Fallen Crest musi po raz kolejny obmyślić plan. Wszyscy czują, że to czas, w którym mogą stracić wszystko. I nie chodzi tu tylko o sławę czy pieniądze. Ponieważ mogą stracić siebie nawzajem.

Książka już dostępna.

Kobiety lubią to – Zawsze możesz na mnie liczyć, tom IV serii Jagodowa miłośćKobiety lubią to, Zawsze mozesz na mnie liczyć – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Wszystko wskazuje na to, że Jagoda w końcu osiągnęła szczęście przy boku Tomasza. I jest pewna, że już nic nie będzie im stawać na przeszkodzie. W związku z tym kobieta reorganizuje pracę „Słodkiej”. Stara się zaprowadzić nowe porządki i przede wszystkim wyprowadzić cukiernię na prostą. Ambitna bohaterka angażuje się w pracę jak nigdy dotąd, a ekscytacja towarzyszy jej każdego dnia. Jagoda czuje, że to właśnie dzięki Tomaszowi spełniła w końcu swoje największe marzenie. Nie ma jednak pojęcia, że ten ukrywa przed nią pewną tajemnicę. Mężczyzna, z którym bohaterka planuje ułożyć sobie życie, już niebawem zostanie ojcem. Czy to sprawi, że ich drogi rozejdą się na zawsze?

Książka już dostępna.

Droga do ciebie - kup na TaniaKsiazka.plKobiety lubią to – Droga do ciebie

Cooper, dziewczyna z sąsiedztwa, pracuje jako kelnerka w przydrożnej knajpie. Uwielbia jogę, swojego psa i marzy o przeprowadzce do dużego miasta. Jeden dzień w pracy odmienia jej życie na zawsze. Kiedy pewnego razu podchodzi do wyjątkowo przystojnego klienta, by przyjąć zamówienie, ten zadaje jej nieoczywiste pytanie: „Co daje ci szczęście?”. Emery, bo tak nazywa się nieznajomy, jest właśnie w trakcie samotnego roadtripu. Cooper podejmuje szaloną decyzję i wyrusza z nim w drogę. Ta spontaniczna podróż zmieni ich życie w sposób, jakiego się nie spodziewają.

Książka już dostępna.