KONKURS ZAKOŃCZONY

W konkursie do wygrania są 3 poniższe pakiety książek:

Pakiet I

Kapitan Na służbie - Richard Phillips, Stephan Talty Kapitan Na służbie Małżeństwo we troje - Eric-Emmanuel Schmitt Małżeństwo we troje

Pakiet II

Nomadka - Ayaan Hirsi Ali Nomadka Kobiety z bloku 10 - Hans Joachim Lang Kobiety z bloku 10

Pakiet III

Sekret Picassa - Francesc Miralles Sekret Picassa Tajemnica czarciego tortu - Joanne Fluke Tajemnica czarciego tortu

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  1. Polubić fanpage CoPrzeczytac.pl.

  2. Stworzyć Grupę Specjalną „Elitarni” do spraw ratowania świata, złożoną wyłącznie z bohaterów książkowych. Tak, to nie żart, wyobraźcie sobie, iż macie za zadanie wybrać spośród bohaterów książkowych tych, którzy według Was idealnie nadają się do takiej grupy. Napiszcie w komentarzach do tego artykułu kogo byście wybrali oraz uzasadnijcie swój wybór (zakres przydatności poszczególnych bohaterów w danych sytuacjach, potęgującą siłę grupy).

Spośród wszystkich osób biorących udział w konkursie wybierzemy 3 osoby, które spełniły oba warunki. Jeśli chodzi o komentarz, liczy się oryginalność. Zwycięzcy kolejno będą mogli wybrać (3. miejsce niestety nie ma prawa wyboru) pakiet nagród.

Jedna osoba może zamieścić tylko jeden komentarz. Konkurs potrwa do 31 stycznia włącznie, natomiast zwycięzcy zostaną ogłoszeni maksymalnie w przeciągu 5 dni roboczych od zakończenia konkursu.

***

Lista zwycięzców:

  1. Anna Śniosek (wybrano Pakiet II)
  2. karola (wybrano Pakiet I)
  3. Magda Pi (wybrano Pakiet III)

Osoby wytypowane prosimy o kontakt na maila redakcja@coprzeczytac.pl.