Krew z krwi - nowość od Piotrowskiego

Krew z krwi – nowość od Piotrowskiego niedawno ukazała się w księgarniach. Pojawiają się już pierwsze recenzje i wygląda na to, że najnowszy kryminał autora Cheruba wzbudza w czytelnikach zapowiadane przez pisarza mocne emocje. Jak daleko ojciec może posunąć się w walce o życie umierającego dziecka? Na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi.

Krew z krwi - nowość od Piotrowskiego

Krew z krwi – nowość od Piotrowskiego

Przemysław Piotrowski zapisał się w pamięci czytelników serią powieści o komisarzu Igorze Brudnym, na którą składają się Piętno, Sfora oraz Cherub

Tym razem pisarz zdecydował się spróbować swoich sił w pokrewnej, ale odmiennej formie. Jak sam pisał o nowej książce:

To jednak inna historia niż te z Igorem Brudnym, napisana zupełnie odmienną narracją, dotykająca innych tematów, stawiająca inne pytania. Nie jest tak mocna pod względem akcji i brutalności, ale dla mnie tak naprawdę mocniejsza niż wszystkie trzy powieści z Igorem razem wzięte.
Czuję się trochę jak debiutant, bo w pewnym sensie jest to debiut. O ile miałbym przypuszczenia, gdybym wydał np. IV tom Igora Brudnego, że nie będzie tak źle, o tyle tu widzę tylko same znaki zapytania. Nie mam pojęcia czy przypadnie Wam do gustu, ale głęboko w to wierzę, bo zrobiłem wszystko, aby emocji w niej nie zabrakło.*

Przemysław Piotrowski Krew z krwi

Krew z krwi – o czym jest?

Krew z krwi to opowieść o Danielu Adamskim: pisarzu, autorze niezbyt poczytnych kryminałów, który dorabia do pensji będąc kierowcą Ubera. Mężczyzna na co dzień mierzy się z wielką życiową tragedią – nieuleczalną chorobą pięcioletniego synka, którego wychowuje sam. Terapia, która mogłaby pomóc dziecku, jest niewyobrażalnie droga, a zbiórka pieniędzy nie idzie najlepiej.

Któregoś dnia do drzwi Adamskiego pukają policjanci. Ktoś popełnił morderstwo w sposób, jaki Adamski opisał w jednej ze swoich powieści, dlatego funkcjonariusze mają do niego „parę” pytań.

Niespodziewanie przed pisarzem otwierają się nowe zawodowe możliwości, które są szansą na zdecydowanie większe pieniądze. Do czego posunie się Adamski, by ratować ukochane dziecko?

Najnowsza powieść Przemysława Piotrowskiego ukazała się na rynku 19 maja 2021 roku. Książka została wydana nakładem wydawnictwa Czarna Owca.

Powieść znajdziecie TUTAJ >>

*Źródło: facebook.com/polish.thriller

Zobacz także: