Maja Lidia Kossakowska

W sieci pojawił się oficjalny biogram Mai Lidii Kossakowskiej. Zapraszamy na krótką podróż z pisarką oraz zachęcamy do zapoznania się z najnowszą książką autorki.

***

Książki autorki od początku jej pisarskiej przygody cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, co ma swoje potwierdzenie w liczbie fanów przybywających na spotkania z pisarką.

Warto wiedzieć, iż książki Mai Lidii Kossakowskiej (Cykl Anielski – 4. miejsce oraz Ruda Sfora – 30. miejsce) znalazły się w niedawno powstałym rankingu Top Wszech Czasów Fabryki Słów.

Dokładnie 11 kwietnia 2014 nakładem Fabryki Słów ukaże się na księgarnianych półkach nowa książka autorki – „Takeshi. Cień Śmierci”. Książka jest połączeniem zainteresowań autorki kulturą Dalekiego Wschodu, mitologią różnych kultur, miłością do zwierząt, poezji, muzyki, magii i nowych technologii, zwiniętych w intrygującą nić fabularną.

***

Takeshi. Cień Śmierci - Maja Lidia Kossakowska Takeshi. Cień Śmierci – Maja Lidia Kossakowska

Sztuka walki – najważniejsza ze sztuk?

Nie ma ucieczki przed przeznaczeniem. Mroczny cień śmierci wyłania się z każdą chwilą, niespodziewanie.

Samotna wędrówka gościńcem i krótki wypad do karczmy w sekundę może odwrócić porządek świata. I tylko jeden człowiek potrafi zachować spokój. Nawet w trakcie ostatecznej próby. Walki o życie ze wściekłą jak wulkan psychopatyczną Mariko.

Porywające, pełne intryg starcie klanów podkreślone szkarłatnym cięciem katany.

Kadr wycięty z Kill Bill’a .