Kryminalna szóstka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kryminalna szóstka to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośników nie tylko tego gatunku. Ponieważ coś dla siebie znajdą tu także wielbiciele thrillerów czy książek sensacyjnych. Wśród prezentowanych tytułów umieściliśmy nie tylko międzynarodowe hity, które w błyskawicznym tempie zyskały status bestsellerów. Są to również nasze krajowe perełki autorów, cieszących się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników. Przede wszystkim znajdziecie tu zapowiedzi, ale nie zabraknie również jednej nowości z serii, która jest już dostępna w sprzedaży. Gotowi? Zaczynamy!

Kryminalna szóstka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kryminalna szóstka

Psychopata - kup na TaniaKsiazka.plPsychopata

W ośrodku naukowo-badawczym BCT trwają testy nad nowoczesną, nieinwazyjną metodą zwalczania nowotworów mózgu. Maja Lipska, młoda badaczka, odnosi spektakularne sukcesy. Po bankiecie, kończącym jedną z konferencji, budzi się na ławce w parku. Z przerażeniem odkrywa, że nie ma pojęcia, co robiła przez ostatnie trzydzieści sześć godzin.

W tym samym czasie w Krakowie dochodzi do brutalnych morderstw młodych kobiet. Wszystkie poszlaki wskazują na działanie seryjnego zabójcy. Śledztwo prowadzi partner Mai, któremu nie podoba się jej lekkomyślne zachowanie. Kiedy pewnego dnia na terenie ośrodka BTC zostaje odnalezione ciało jednej z pracownic, wydaje się, że to kolejna ofiara „krakowskiego nożownika”.

Jednak Maja nie czuje przerażenia. Ekscytuje ją zbrodnia. Fascynuje ją widok krwi. W jej głowie pojawiają się instynkty, których nigdy wcześniej nie odczuwała.

Książka dostępna od 25 marca 2020 roku.

Amerykański brudKryminalna szóstka – zobacz na TaniaKsiazka.pl

Lydia Quixano Perez mieszka w Acapulco, gdzie prowadzi księgarnię. Ma syna Lucę i wspaniałego męża, który jest dziennikarzem. Kiedy w mieście władzę przejmują kartele narkotykowe, życie Lydii nadal jest komfortowe i bezpieczne.

Tym samym kobieta gromadzi w księgarni swoje ulubione powieści, mimo że zdaje sobie sprawę, iż nigdy się nie sprzedadzą. Pewnego dnia w jej miejscu pracy pojawia się mężczyzna, który chce kupić cztery książki – dwie z nich są ulubionymi lekturami Lydii. Kobieta nie wie, że jej nowy klient jest szefem kartelu narkotykowego, który zawładnął miastem. Gdy mąż Lydii publikuje informacje o Javierze, ich życie zmienia się na zawsze.

Książka dostępna od 18 marca 2020 roku.

Dylemat - kup na TaniaKsiazka.plDylemat

Czterdzieste urodziny Livii zapowiadają się wyjątkowo hucznie, o wiele bardziej spektakularnie, niż mogłoby wyglądać jej wesele, którego zresztą nigdy nie miała. Na przyjęciu zjawią się wszyscy, na których jej zależy. Z wyjątkiem córki, Marnie, która studiuje zagranicą. I chociaż Livia kocha Marnie, skrycie cieszy się, że jej nie będzie. Gdy tylko przyjęcie się skończy, Livia zamierza wyjawić swojemu mężowi, Adamowi, sekret dotyczący Marnie. Na razie jednak chce cieszyć się szczęśliwymi chwilami z rodziną.

Tymczasem Adam chce, żeby przyjęcie Livii było idealne, dlatego w tajemnicy planuje sprowadzić Marnie do domu. Ponieważ to ma być jego wielka urodzinowa niespodzianka. I wtedy dowiaduje się o czymś strasznym. I musi powiedzieć o tym Livii…

Książka dostępna od 11 marca 2020 roku.

Wotum, III tom serii z Jakubem KaniąKryminalna szóstka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

9 grudnia 2012 roku dochodzi do zamachu na obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Gdyby nie pancerna szyba, zainstalowana tuż przed atakiem, największa świętość Polaków przestałaby istnieć. Definitor zakonu paulinów uważa, że za zamachem stoi sekta, której historia związana jest z największą tajemnicą epoki króla Jana Kazimierza. W związku z tym do rozwiązania zagadki angażuje Jakuba Kanię – detektywa z IPN.

 Podjęty przez Kanię trop prowadzi do opactwa Saint-Germain-des-Prés w Paryżu, a stamtąd do niewielkiej wioski na Opolszczyźnie. To tam obraz jasnogórski został ukryty podczas potopu szwedzkiego. Poza tym do dziś znajduje się tam jego wierna kopia. Ale czy to na pewno kopia?

Książka dostępna od 11 marca 2020 roku.

Oddaj albo giń - sprawdź na TaniaKsiazka.plOddaj albo giń

Podobno nie ma nic nudniejszego niż praca w bibliotece. Takie spostrzeżenie pojawiło się w głowie Matyldy Dominiczak, gdy stała nad leżącym w archiwum trupem jednego z czytelników. Mogła o nim powiedzieć tylko tyle, że zazwyczaj nie zwracał książek w terminie. W związku z tym jeszcze tego ranka niewinna bibliotekarka staje się główną podejrzaną w sprawie o zabójstwo.

Matylda nie zwykła pozostawiać w rękach innych osób tego, co da radę zrobić sama. Wbrew przeciwnościom losu, protestom męża, zakazom naczelnika policji i niechęci dyrektora biblioteki, postanawia odkryć prawdę. A przynajmniej oczyścić się z zarzutów i podsunąć śledczym innego podejrzanego.

Książka dostępna od 10 marca 2020 roku.

Układ idealny, II tom serii o Weronice Kardasz

Układ idealny - kup na TaniaKsiazka.plWeronika ma odpowiedzialną pracę. Ponieważ jest zastępczynią szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Jednocześnie w życiu czeka  na nią kolejna ważna sprawa: przygotowuje się ona do ślubu ze swoim ukochanym Przemkiem. Jednak nawet ta wyjątkowa uroczystość nie jest w stanie całkowicie oderwać jej od pracy. Ciałem jest obecna przy przygotowaniach, jednak duchem przebywa w zupełnie innym miejscu. Nic dziwnego, ponieważ aktualnie planuje ona akcję wysokiego ryzyka, w której może jej pomóc tylko jedna osoba. Niestety los chciał, że tym człowiekiem jest jej były chłopak, Łukasz. Dawniej łączyło ich silne zamiłowanie do ryzyka. Do tej pory nic nie uległo większej zmianie, bo adrenalina w żyłach nadal jest dla nich czymś cudownym.

Loki jest specjalistą od spraw, w których musi udawać kogoś, kim nie jest. Krótko mówiąc, przykrywki to jego chleb powszedni. Jego obecne zadanie polega na wniknięciu w gang motocyklowy Braci Peruna. Ponieważ istnieje spore prawdopodobieństwo, że jego członkowie zajmują się handlem ludźmi. Ze względu na doświadczenie Lokiego sprawa posuwa się gładko do przodu. Do momentu, kiedy staje przed nim Ewa, córka szefa gangu. Wszyscy wiedzą, że do dziewczyny nie wolno się zbliżać, bo trzeba będzie zapłacić najwyższą cenę.

Książka już dostępna.