Kryminalne zapowiedzi na luty - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kryminalne zapowiedzi na luty to zestawienie, na które szczególną uwagę powinni zwrócić wszyscy miłośnicy gatunku. Poza tym coś dla siebie znajdą tu także wielbiciele mrożących krew w żyłach thrillerów. Jedno jest pewne! Autorzy tych książek zadbali o to, byście w trakcie lektury ani przez chwilę się nie nudzili.

Kryminalne zapowiedzi na luty - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Napięcie od pierwszej do ostatniej strony? Jest! Niespodziewany zwrot akcji? Obecny! Nieoczywiste zakończenie i gęsta atmosfera? Są! Jednym słowem, w prezentowanych dziś pozycjach znajdziecie wszystko to, co powinny zawierać najlepsze kryminalne historie.

Kryminalne zapowiedzi na luty

Bezkresne niebo - sprawdź na TaniaKsiazka.plBezkresne niebo, seria z Jacksonem Brodiem

Prywatny detektyw tym razem zbiera dowody na zdradę męża nowej klientki. Pech chciał, że zwyczajna robota wprowadza go na trop groźnej siatki przestępców. Ponadto już niebawem na jego drodze stanie ktoś z przeszłości.

Książka dostępna od 10 lutego 2021 roku.

Grzechy mojej siostry - sprawdź na TaniaKsiazka.plGrzechy mojej siostry

Dwie siostry, Rita i Lila, w dzieciństwie przeszły przez piekło. Kiedy dorosły, ich drogi się rozeszły. Jednak pewnego dnia znów spotykają się na schodach rodzinnego domu, targane własnymi problemami. To właśnie wtedy Lila prosi siostrę o pomoc w zabójstwie męża. Ponieważ jej zdaniem to jedyna droga, by wyzwolić się od tyrana…

Książka dostępna od 17 lutego 2021 roku.

Kryminalne zapowiedzi na luty - sprawdź na TaniaKsiazka.plSchronisko

Trzynastoletnia Elissa, utalentowana młoda szachistka, zostaje porwana podczas jednego z ważniejszych turniejów w jej karierze. Traci przytomność i budzi się w mrocznej piwnicy, w domu, który stoi pośrodku lasu. Jej oprawca nie ma zamiaru wypuścić dziewczyny. A ona bardzo szybko zdaje sobie sprawę, że by przeżyć, musi podjąć z nim zdradliwą grę w kotka i myszkę.

Książka już dostępna.

Kryminalne zapowiedzi na luty - sprawdź na TaniaKsiazka.plNieznajomi

Troje zupełnie obcych sobie ludzi pewnego dnia spotyka się w mieście, gdzie inni zdają się znikać. Każdy z nich zmaga się przede wszystkim z własnymi problemami. Jednak los nie bez przyczyny skrzyżował ich drogi. Wkrótce, by przeżyć, będą musieli połączyć siły.

Książka dostępna od 10 lutego 2021 roku.

Paranoja - kup na TaniaKsiazka.plParanoja

Anastazja, uciekając przed problemami w małżeństwie, trafia do rodzinnego domu. Wkrótce pojawia się tam jej dawna miłość. I okazuje się, że stare uczucie nie wygasło. Jednak światło dzienne zaczynają oglądać rodzinne tajemnice, w które zamieszany jest też jej dawny ukochany. A kiedy kobieta odkrywa jego prawdziwe zamiary, ucieka…

Książka dostępna od 10 lutego 2021 roku.

Czarny Bałtyk - zobacz na TaniaKsiazka.plCzarny Bałtyk

Alternatywna rzeczywistość. Rok 1949, Kołobrzeg nie został zniszczony, a w przeludnionym mieście dochodzi do kolejnych strajków. Poza tym na konflikt polsko-żydowski nakładają się napięcia społeczne. Tym samym tajemnicza zbrodnia w hotelu Czarny Bałtyk tylko dolewa oliwy do ognia. Jeden hotel. Jedna zamordowana dziewczyna. I dwa śmiertelnie skłócone ze sobą narody. Jak zakończy się śledztwo? I jaka przyszłość czeka mieszkańców miasta?

Książka dostępna od 10 lutego 2021 roku.