Kryminały w grudniu - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

To jak tam, prezenty na święta zrobione? Pierniki upieczone? Choinka ubrana? Czy dopiero macie zamiar się za to zabrać? Bez względu na to, na jakim etapie świątecznych przygotowań obecnie jesteście, jedno jest pewne. W tym całym zamieszaniu nie należy zapominać o relaksie! Kryminały w grudniu? Dlaczego nie! Na pewno skutecznie oderwą Was od natłoku codziennych obowiązków i pozwolą na chwilę wytchnienia. Skąd ta pewność? Ponieważ proponowane dziś tytuły to absolutne hity. Tym samym, jeśli poszukujecie książek, które skutecznie pomogą Wam umilić grudniowe wieczory, koniecznie sprawdźcie dzisiejsze zestawienie!

Kryminały w grudniu - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kryminały w grudniu – po co sięgnąć?

Zbrodnia wigilijna - kup na TaniaKsiazka.pl

Zbrodnia wigilijna Georgette Heyer

Właściciel ogromnej posesji, Nathaniel Herriard, zostaje znaleziony martwy, z nożem wbitym w plecy. Podejrzenia padają na bliskich, w końcu gospodarz pozostawił po sobie spory majątek, w grę więc wchodzi tu kwestia dziedziczenia. Jednak to nie jedyny trop policji. Cień podejrzenia pada również na sześcioro bożonarodzeniowych gości, którzy zatrzymali się w Lexham Manor. Sprawą zajmuje się inspektora Hemingwaya ze Scotland Yardu i już po pierwszej analizie wie, że sprawa nie będzie łatwa.

Wymiary winy - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Wymiar winy HS Chandler

Maria, oskarżona o usiłowanie zabójstwa, przyznaje się do winy. Chciała pozbyć się męża. O jej przyszłości będzie decydować Lottie, zasiadająca w ławie przysięgłych. Ale także ona ma swoje sekrety. Wdała się w romans z tajemniczym nieznajomym i teraz zależy jej na tym, by jej mąż nigdy o niczym się nie dowiedział.

Kryminały w grudniu - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Złodziejka opowieści, drugi tom z serii o Bergmanie

Tym razem inspektor Bergman prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa, do którego doszło w jednym z pensjonatów na peryferiach Pragi. Problem polega na tym, że w zbrodnie zamieszane są gwiazdy jednego z popularnych, czeskich seriali. A w tym środowisku trwa nieustanna walka o władzę i wpływy.

Kryminały w grudniu - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Motylek, seria o Policjantach z Lipowa

Pierwszy tom, rozpoczynający słynną, bestsellerową serię Katarzyny Puzyńskiej. Doczekał się właśnie wznowienia, jest to więc nie lada gratka dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z twórczością pisarki.

Na drodze w jednej z mazurskich wsi zostaje znalezione ciało zakonnicy. Wszystko wskazuje na to, że zginęła w wypadku drogowym. Podczas śledztwa jednak wychodzi na jaw, że wypadek był jedynie upozorowany w celu zatajenia prawdziwej przyczyny śmierci kobiety. Kilka dni później policjanci otrzymują informacje o kolejnej ofierze, która na pozór nie ma nic wspólnego z zamordowaną zakonnicą. Śledztwo rusza pełną parą, a na jaw wychodzą kolejne sekrety mieszkańców niewielkiej wsi.

Teściowe w tarapatach - kup na TaniaKsiazka.pl

Teściowe w tarapatach, kontynuacja Teściowe muszą zniknąć

Kazimiera pragnie zwiedzić wszystkie sanktuaria maryjne, a Maja skosztować trunków w lokalnych winnicach i zrelaksować się w tamtejszych SPA. Obie panie mają całkiem inną wizję spędzenia wolnego czasu. Jednak obie już niebawem będą musiały połączyć siły, by uratować życie. Ponieważ bohaterki zostają wplątane w morderstwo, za którym stoją członkowie tajemniczej organizacji znanej od wieków jako zakon Smoka. Ponadto muszą uciekać przed polującymi na nie bandytami, a policja w tej sprawie w ogóle nie jest w stanie im pomóc.