PolecamyPromocje

Książka za 5 zł, 10 zł i 15 zł. Nowa promocja „po taniości”

Książka za 5 zł

Książka za 5 zł? Świat oszalał. 🙂 A jednak w najnowszej promocji TaniaKsiazka.pl można kupić książki za 5 zł, 10 zł i 15 zł! Brzmi jak idealny moment, żeby wybrać coś “po taniości” do poczytania na wakacjach. Sprawdźcie, co można upolować w rewelacyjnej cenie. Promocja potrwa do 20 lipca, a liczba egzemplarzy jest ograniczona!

Po taniości! Książki za 5zł - 10zł - 15 zł

Promocja, Po taniości! Książki za 5 zł – 10 zł – 15 zł, startuje dziś, 17 lipca, a zakończy się we czwartek, 20 lipca. W tym czasie można upolować fajne tytuły za naprawdę małe pieniądze. Są wśród nich także bestsellery takie jak Manwhore +1 Katy Evans i nowości: Sekrety roślin i zwierząt w miejskiej dżungli Nathanaela Johnsona oraz tytuły literatury kobiecej, poradniki, tytuły fantasy, romanse New Adult, thrillery i wiele wiele innych.

Książka za 5 zł, 10 zł i 15 zł

Taką promocję zdecydowanie można nazwać książkową okazją. 15 zł, za świeżutką nowość, lub długo utrzymujący się na liście bestsellerów tytuł? To zdecydowanie promocja, której żaden książkoholik nie powinien przegapić. A na co szczególnie zwrócić uwagę?

Fanki erotyków z pewnością nie powinny przegapić takich tytułów jak: Gracz Vi Keeland czy Manwhore +1 Katy Evans. Te dwie książki zyskały już w Polsce setki pozytywnych recenzji i uznanie wśród fanek literatury erotycznej.

 

Sekrety roślin i zwierząt w miejskiej dżungli Nathanaela Johnsona to bestseller, nowość i polecana książka w jednym. Tytuł, który podąża za niezwykle popularnym w literaturze nurtem eco. Dowiemy się z niej nieco więcej o zwierzętach i roślinach, które otaczają nas na co dzień np. gołębiach. Świat, który jest w zasięgu naszego wzroku, jest naprawdę niezwykły, trzeba tylko zatrzymać się na chwilę i spróbować go dostrzec.

A co za 10 zł?

Z kolei wśród książek za 10 zł znalazła się np. Zwilczona Adrianny Trzepioty. To niezwykle popularna opowieść o kobiecie, która będzie musiała przejść trudną drogę, do odnalezienia siebie. Za 10 zł kupimy także Zmęczona? Nigdy więcej Sharyn Kolberg i Evy Cwynar. Okazuje się, że klucz do naszego dobrego samopoczucia tkwi w naszej diecie i równowadze hormonalnej.

Wśród poradników warto zwrócić uwagę także na tytuł Super Zielone Sally Obermeder. Jej autorka pokazuje, jak za pomocą popularnych smoothies uzyskać piękną figurę i odzyskać zdrowie.

To skomplikowane. Julie Jessici Park to jedna z najpopularniejszych książek dla młodzieży minionego roku. Teraz można ją kupić za 15 zł. Opowiada historię Julie, która w wyniku różnych zabiegów okoliczności zamieszkuje z rodziną Watkinsów. Poznaje jej sekrety i poszczególnych mieszkańców. Szczególnie jeden zawróci jej w głowie.

Sprawdźcie najnowszą promocję TaniaKsiazka.pl i kupcie kilka fantastycznych tytułów po taniości. Liczba egzemplarzy jest ograniczona!

Całą listę promocyjną znajdziecie w tym miejscu: Książki za 5 zł, 10 zł i 15 zł!

KSIĄŻKA ZA 5 ZŁ