Książka Abelarda Gizy to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników polskiego komika. Aktor jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny komediowej. To on założył tak uwielbiany przez odbiorców kabaret Limo i jednocześnie jest jego liderem. Ponadto widzowie z pewnością kojarzą go z wielu występów na scenie stand-up. W związku z tym, dziś z ogromną przyjemnością prezentujemy Wam jego książkę pt. Łapy precz od żartów. Ta lektura przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi literatury faktu i reportaży. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Książka Abelarda Gizy – wybuchowa mieszanka czarnego humoru i ironii

Jak na zawodowego komika przystało, w książce Gizy nie zabraknie mieszanki czarnego humoru, jadowitej ironii i wszelkich sprośności. Autor bez wahania łamie granice przyzwoitości i dobrego smaku.

Tym samym czytelnicy w środku znajdą streaming z rzeczywistości, który Stramik i Giza robią co dwie doby. Jeden jest anarchistą i abnegatem, testującym wszystkie dostępne i te mniej dostępne na rynku używki. Co za tym idzie, uderza w świętości, bo jego zdaniem doskonale wpływa to na pobudzenie intelektu. Drugi tłumaczy i tonuje – i choć jest równie ironiczny, to jednak najwyżej stawia rodzinę i dzieci. W związku z tym odbiorcy otrzymują sceniczny duet doskonały i mieszankę wybuchową na papierze.

Czego dotykają autorzy? Chętnie i otwarcie, bez tabu, dyskutują o gejach, aborcji, eutanazji, rasizmie, szowinizmie czy celebrytach. Pojawi się również temat narkotyków, głupoty polityków i medialnych kompromitacji. Ponadto opowiedzą o życiowej beznadziejności, scenicznej sprzedajności i permanentnym niewyspaniu. A obok tego znajdzie się mnóstwo inny kwestii. Nędza social mediów, celebrytoza w oparach mefedronu i satyryczne know-how. Kerouac, Palahniuk, Hunter S. Thompson i Paulo Coelho. Netflix, serialoza, hotelowy kac i patostreaming. Nic, tylko rozsiąść się wygodnie w fotelu i rozpocząć lekturę!

Książka Abelarda Gizy pt. Łapy precz od żartów znajduje się tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom polskich reportaży i literatury faktu. Koniecznie to sprawdźcie! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.