Książka twórcy serialu BoJack Horseman

Na rynku pojawiła się książka twórcy serialu BoJack Horseman – Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii. O czym opowiada? Sprawdź szczegóły!

Książka twórcy serialu BoJack Horseman już dostępna!

Kim tak właściwie jest BoJack Horseman? Jest on pół koniem, pół człowiekiem, eksgwiazdą telewizji, a do tego początkującym alkoholikiem. Jest również głównym bohater serialu, który został nazwanym jego imieniem.

BoJack Horseman jest bowiem popularnym amerykańskim serialem wyprodukowanym w 2014 roku przez platformę Netflix. Zakończył się w w tym roku, doczekawszy się sześciu sezonów.

Tak więc kim jest Raphael Bob-Waksberg i co łączy go z naszym antropomorficznym bohaterem? Bob-Waksberg jest amerykańskim scenarzystą i komikiem, a co najważniejsze w naszej opowieści, jest również ojcem BoJacka. Znaczy nie dosłownie, bo biologiczny ojciec Horsemana, jak zapewne się domyślacie, jest koniem.

Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii

Książka twórcy serialu BoJack jest bajecznie niebanalnym zbiorem opowiadań o miłości – najlepszej i najgorszej rzeczy we wszechświecie. Została napisane z charakterystycznym dla Boba-Waksberga ciętym czarnym humorem. Jego opowiadania doprowadzą Cię do śmiechu, płaczu i emocjonalnego rozedrgania, pozostawiając w niewygodnie rozkosznym uznaniu dla twórcy.

Książka twórcy serialu BoJack Horseman – znajdziesz ją na TaniaKsiazka.pl

Jakie przygody czekają na nas w książce Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii? W opowiadaniu Przenajświętszej i najpomyślniejszej uroczystości zaręczona para młodych ludzi zmuszona jest uporać się z wsadzającymi nosa w nie swoje sprawy krewnymi, którzy dyktują stosowną liczbę kozłów do ofiarowania podczas ślubu.

Jeśli lubicie tragikomiczne historie, sięgnijcie po Przegapione połączenie – m4w: mężczyźni szukają kobiet. Jest to opowieść o dwójce singli, którzy codziennie dojeżdżają metrem do pracy. Niemniej jednak mimo regularnych podróży, wciąż nie potrafią nawiązać upragnionego kontaktu. W opowiadaniu Więcej ciebie, którym już jesteś poznamy zmagającego się z trudnościami pracownika parku rozrywki utrzymanego w tematyce zmarłych prezydentów. Bohater ów dowiaduje się, że miłość może być genetycznie modyfikowana.

Najnowsza książka Wydawnictwa Insignis to epatująca surrealizmem, a jednocześnie wybitnie realistyczna narracja. Poznajcie zabójczą mieszankę humoru, romansu, fantazji i komentarzy na temat współczesnej kultury oraz druzgocącej emocjonalnej bezbronności.

Jesteście ciekawi, czy książka przypadnie Wam do gustu? Wysłuchajcie fragmentu książki poniżej:

Szukasz Kogoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii? Sprawdź tutaj.