Książki dla dzieci

Dziecko, które czyta chętnie i dużo to prawdziwy skarb. Tylko jak do tego doprowadzić, aby nasza pociecha traktowała książkę jak najlepszą przyjaciółkę? Jednym ze sposobów jest kupowanie dziecku właściwie dobranych książek. Tylko co to znaczy właściwe dobrane książki? Wydawnictwo Znak wydaje się znalazło na to receptę, gdyż ich książki dla dzieci cieszą się niezwykle dużą popularnością. Spójrzcie na poniższe propozycje, 3 książki, 3 niesforne bandy, każda gwarantuje masę śmiechu i niezliczona ilość przygód…

Banda Michałka - Ewa Karwan-Jastrzębska Banda Michałka – Ewa Karwan-Jastrzębska

Pamiętacie paczkę Mikołajka i gromadę Jaśków?

Przed wami kolejna niesforna banda. Ta banda nigdy nie kłamie, czasem tylko… fantazjuje. W każdej sytuacji banda trzyma się razem, bo jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Ale co najważniejsze – banda Michałka istnieje naprawdę!

Poznajcie się!

Nowe przygody Bolka i Lolka UrodzinyNowe przygody Bolka i Lolka Urodziny

Wyjątkowe opowiadania w 50. urodziny Bolka i Lolka, a w nich kosmiczne przygody. Wygrana w meczu piłkarskim, podróż na Marsa czy udział w telewizyjnym show. Bolek i Lolek wykorzystają każdą okazję, by zdobyć sławę. A kiedy ma się w rodzinie dziadka hipisa z głową pełną szalonych pomysłów, nie ma rzeczy niemożliwych.

Niesamowite zdarzenia, zaskakujące zwroty akcji, doskonała zabawa – z Bolkiem i Lolkiem nie można się nudzić.

Rozrywki Mikołajka - Valerie Latour-BurneyRozrywki Mikołajka – Valerie Latour-Burney

Co można robić w sobotnie popołudnie, kiedy w pobliżu nie ma żadnego kolegi, z którym można by się pobawić, a na dodatek pada deszcz? Kumplom Mikołajka nigdy nie brakuje pomysłów na spędzenie wolnego czasu.
Tym razem Mikołajek przygotowuje się do rozegrania najważniejszego meczu o pamiątkowy puchar taty oraz gości kolegę z zagranicy. Jak zwykle nic nie idzie tak jak trzeba. Pełne zwariowanych pomysłów przygody małego urwisa każdego rozbawią do łez!