Książki fotograficzne taniej

Robienie zdjęć jeszcze nigdy nie było tak powszechne. Aparaty mamy przy sobie niemal zawsze. Przede wszystkim w smartfonach, które podążają za nami wszędzie, gdziekolwiek się udamy. A skoro już mamy aparaty ze sobą cały czas, spróbujmy robić jak najlepsze zdjęcia. Tym bardziej, że jest ku temu świetna okazja. Dzięki promocji księgarni TaniaKsiazka.pl z okazji Dnia Fotografii (19 sierpnia), nabędziecie książki fotograficzne taniej nawet o 35%. Promocja jest ważna do 31 sierpnia.

Książki fotograficzne taniej, czyli sposób na dobre zdjęcie

Z fotograficznych zapowiedzi Waszą uwagę z pewnością zwróci najnowsza książka Katarzyny Tusk, Make Photography Easier. Być może zastanawiacie się, co znana blogerka modowa ma wspólnego z fotografią? Otóż ma, w końcu zdjęcia mają ogromne znaczenie w jej profesji. Zdradza, jak nauczyła się wykonywać fotografie modowe bardzo dobrej jakości i mówi o tym z perspektywy amatora, bez nadęcia i fachowego żargonu.

Coś dla miłośników fotografii ślubnej

A teraz książka-nowość dla specjalistów z dziedziny fotografii, którzy zajmują się zawodowo fotografią ślubną. Profesjonalna fotografia ślubna Grzegorza Płaczka to książka, w której autor zdradza tajniki i sekrety profesjonalnych zdjęć ślubnych. Dzięki jego wskazówkom amatorzy będą mogli rozpocząć swoją przygodę z tą dziedziną, natomiast profesjonaliści będą mogli odkrywać nowe rozwiązania, które przydadzą się w ich pracy.

Książki fotograficzne taniej i profesjonalnie 

Fotografia bez tajemnic Bryana Petersona to idealny przewodnik zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Sławny nauczyciel fotografii Bryan Peterson podpowiada, jak robić świetne zdjęcia każdym aparatem. Zdradzi tajniki “fotografowania duchów”, ale także bardziej przyziemnych zjawisk takich jak: piękny krajobraz. Autor udowadnia, że profesjonalne zdjęcia są w zasięgu każdego, a tak naprawdę nigdy nie wiemy, kiedy taka super fotka nam się przyda w domowym albumie, czy np. w pracy.

Sprawdźcie książki związane z fotografią. Znajdziecie wśród nich nie tylko poradniki i cenne rady osób, które zajmują się fotografią na co dzień i chcą Wam zdradzić kilka cennych trików, ale także przepięknie wydane książki ze zdjęciami, w których najważniejszą treścią są właśnie piękne zdjęcia, opowiadające o ludziach, miejscach i momentach zatrzymanych w czasie.

Pełną listę przecenionych książek fotograficznych znajdziecie tutaj

Książki fotograficzne