Ronaldinho - kup na TaniaKsiazka.pl

Neymar za Ronaldinho; Ronaldinho - kup na TaniaKsiazka.plNeymar za Ronaldinho – przed taką możliwością zamiany stanęli wszyscy Czytelnicy, którzy jednocześnie pasjonują się piłką nożną. Oczywiście sprawa dotyczy biografii obu panów. Nie do końca orientujecie się w świecie piłki nożnej? Spokojnie, już zabieramy się za tłumaczenie całego zamieszania! Koniecznie czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Neymar za Ronaldinho – niecodzienna promocja

Specjalnie dla tych, którzy nie do końca orientują się w świecie piłki nożnej, krótko nakreślamy sytuację. Chodzi tu o Neymara, zawodnika jednego z najbardziej znanych klubów piłkarskich – FC Barcelony. W ostatnim czasie wokół jego osoby narosło wiele kontrowersji. Wszystko związane jest z faktem, że postanowił on opuścić dotychczasowy klub na rzecz większych zarobków w PSG. Kwota transferu wynosi 222 miliony euro, sam zawodnik może liczyć na zarobki rzędu 30 milionów euro rocznie. Tym samym Neymar staje się najlepiej zarabiającym piłkarzem świata.

Jego decyzja nie spodobała się ani kolegom z byłego już klubu, którzy próbowali namówić go, by został w FC Barcelonie, ani tym bardziej fanom piłki nożnej. Wielu z nich nie ukrywało swojego rozczarowania zachowaniem piłkarza. W tym miejscu należy wspomnieć także o wszystkich, którzy z radością zaopatrywali się we wszystkie książki dotyczące klubu i jego zawodników. Trudno wyobrazić sobie rozczarowanie i złość Czytelników, którzy zaopatrzyli się w biografię Neymara, należącego jeszcze do klubu FC Barcelona. Bo po cóż im książka zawodnika, który w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował już barwy zupełni innej drużyny?

Tej niekomfortowej sytuacji wyszło naprzeciw wydawnictwo SQN, które w Polsce zajmuje się dystrybucją książek sportowych. Ogłosili niecodzienną promocję. Otóż każdy, kto nabył biografię Neymara, miał możliwość jej wymiany na opowieść o życiu prawdziwej legendy klubu – Ronaldinho. Trzeba przyznać, że dystrybutorzy książek wyszli naprzeciw oczekiwaniom wielu odbiorców.

Skorzystaliście z tej możliwości? Jeśli należycie do fanów piłki nożnej, ale w domowej biblioteczce nie macie jeszcze żadnej z podobnych książek, nic straconego. Poniżej podrzucamy Wam kilka pozycji, na które warto zwrócić uwagę. Koniecznie sprawdźcie!

Caioli Luca – Ronaldinho. Uśmiech futbolu.

Paweł Wilkowicz – Robert Lewandowski. Nienasycony.

Guillem Balagué – Cristiano Ronaldo. Biografia.

David Lagercrantz – Ja, Ibra.

Małgorzata Domagalik i Jakub Błaszczykowski – Kuba. Autobiografia.

Natomiast więcej podobnych książek znajdziecie tutaj.