Książki Minecraft - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki Minecraft to zestawienie, na które szczególną uwagę powinni zwrócić wszyscy miłośnicy tej niezwykle popularnej gry. Poza tym to także świetna propozycja dla każdego, kto zna kogoś grającego w otoczeniu bliskich znajomych, przyjaciół czy rodziny. Ponieważ prezentowane dziś tytuły sprawdzą się również idealnie w roli prezentu. A ponieważ na książkę jest zawsze dobry czas, nie trzeba nawet specjalnej okazji, by kogoś obdarować. Warto tutaj wspomnieć, że Minecraft to jedna z najpopularniejszych wśród dzieci i młodzieży gier komputerowych. Jak z pewnością orientuje się większość z Was, fabuła skupia się wokół budowania otwartego i nieograniczonego świata. Wielkie grono fanów gry sprawiło, że w sprzedaży dostępnych jest blisko 100 produktów związanych z Minecratfem. My dziś skupiliśmy się na najlepszych książkach ze świata wspomnianej rozgrywki. Koniecznie więc sprawdźcie, co przygotowaliśmy i dajcie znać, czy coś wpadło wam w oko!

Książki Minecraft - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

fot. microsoft.com

Książki MinecraftMinecraft. Wypadek

Minecraft. Wypadek - kup na TaniaKsiazka.plBohaterami tej opowieści jest dwójka przyjaciół: trzynastoletnia Bianca i piętnastoletni Lonnie. Wspólną pasją nastolatków jest ulubiona gra, Minecraft. W tym świecie mogą razem budować, rozmyślać nad nowymi strategiami i walczyć z przeciwnikami. Dziewczyna niebawem ma rozpocząć naukę w szkole średniej. W związku z tym zaprasza swojego przyjaciela na mecz, który ma być rozgrywany z okazji rozpoczęcia roku i zjazdu absolwentów.

Podczas podróży samochodem Lonniego, przyjaciele zaczynają się kłócić. Bianca znów nie słucha kolegi i robi w Minecrafcie to, co jej się podoba. Tym samym chłopak chciałby trzymać się wcześniejszych ustaleń, a dziewczyna jest tym urażona. Kiedy próbuje pokazać mu konstrukcję w grze, podsuwa koledze telefon przed oczy, zasłaniając w ten sposób widoczność drogi. Dochodzi do zderzenia z samochodem, jadącym z naprzeciwka. Dziewczyna ląduje w szpitalu, gdzie ma spędzić kilka miesięcy, unieruchomiona na łóżku. Na dodatek nikt nie chce powiedzieć jej, co stało się z Lonniem.

Książki MinecraftMinecraft dla początkującychMinecraft dla początkujących- sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Instrukcje z tego podręcznika ułatwią przetrwanie w Świecie Podstawowym, w którym nie brakuje niebezpieczeństw. Ponieważ informacje z książki pozwalają zdobyć wiedzę na temat wydobywania minerałów, tworzenia narzędzi, budowania schronienia, wytwarzania zbroi czy znajdowania jedzenia. Poza tym znajdziecie tu wiedzę na temat potworów, miejsc oraz zwierząt, na które można natrafić podczas zabawy. Od krów i królików, aż do creeperów, wiosek i podziemnych kopalni. Dzięki tej pozycji odkrywanie Minecrafta będzie doskonałą zabawą!

Książki MinecraftMinecraft. Mistrz budownictwa. Dookoła świata

Minecraft. Mistrz budownictwa. Dookoła świata - kup na TaniaKsiazka.plTo podręcznik dla osób, które kochają świat Minecrafta. Mogą z niego korzystać także osoby, dopiero rozpoczynające swoją przygodę z grą. Książka okaże się pomocna dla tych, co chcą dowiedzieć się, jak konstruować określone budowle. Poza tym podręcznik pomoże także określić stopień zaawansowania oraz trudności w grze. Zaletą książki jest jej przejrzystość i przystępna treść. Podręcznik jest ponadto wspaniale zilustrowany. Każda osoba, zafascynowana światem Minecraft, powinna sięgnąć po tę lekturę. Wyniesiona z niej wiedza okaże się bardzo przydatna podczas gry.

Książki MinecraftMinecraft. Rocznik 2019Rocznik 2019

Książka zawiera w sobie wiele pomysłów, jak i niezwykłe osiągnięcia i przygody wielu graczy. Odkryjecie wiele interesujących wskazówek podczas czytania lektury. Poza tym tekst udzieli wskazówek, podpowie ciekawe triki i rzuci wyzwania idealne na rok 2019. Nie czekajcie! Zaczytajcie się w lekturze, będącą obowiązkową pozycją dla każdego miłośnika gry Minecraft. Korzystajcie z porad i instrukcji, by móc tworzyć jeszcze ciekawsze budowle. Poznając lepiej świat gry, zyskujecie możliwość jeszcze lepszej zabawy podczas kolejnych rozgrywek.

Książki MinecraftMinecraft. Noc nietoperzy

Noc nietoperzy - zobacz na TaniaKsiazka.plSzkołę Woodsword Middle nawiedza rój nietoperzy. Ale to nie koniec kłopotów dla Morgan, Ash, Harper, Po i Jodi. Ta piątka przyjaciół i wytrawnych graczy ma jeszcze jeden poważny problem. Ponieważ ich osadę w świecie Minecrafta atakuje horda zombie. Muszą więc zadać sobie pytanie: kto stoi za tymi koszmarnymi wypadkami… oraz znaleźć sposób na uporanie się z nimi!

Książki MinecraftMinecraft. Zbuduj! LunaparkMinecraft. Zbuduj! Lunapark

Dzięki temu podręcznikowi dowiecie się, jak stworzyć własny minecraftowy park rozrywki! W związku z tym znajdziecie tu wyczerpujące opisy pomysłów na liczne atrakcje. Od klasycznej karuzeli, poprzez kolejkę w nawiedzonym dworze, niesamowite dżunglowe wiry wodne, a także międzywymiarową kolejkę. Koniecznie sprawdźcie to sami i przekonajcie się, jak wiele zabawy zapewni wam ten tytuł.

Inne propozycje ze świata Minecraft znajdziecie tutaj.