Książki na lato dla mężczyzn - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Książki na lato dla mężczyzn to doskonała propozycja dla wszystkich panów. Zaczęliście planować urlopy? A może właśnie odliczacie już ostatni dni przed wymarzonym wolnym? Świetnie się składa! Ponieważ słońce za oknem i letnia aura sprzyjają odpoczynkowi na świeżym powietrzu – w parku, ogrodzie, na balkonie czy poza miastem. A w takich sytuacjach dobrze mieć ze sobą dobrą książkę, która dodatkowo pomoże się wam zrelaksować. Jeśli nawet zostajecie w domu, to na pewno znajdziecie chwilę na odpoczynek. Kawa, herbata ciepła czekolada i ulubiony, a do tego książka, to również dobre połączenie, niezależnie od pory roku. W związku z tym nie zwlekajcie dłużej i już dziś sprawdźcie, po jakie książki warto sięgnąć! Wszystkie prezentowane dziś pozycje są dostępne w sprzedaży na naszym rynku i są to gorące hity.

Książki na lato dla mężczyzn - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Psy prewencji, Folwark komendanta - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki na lato dla mężczyzn – Zestaw: Psy prewencji i Folwark komendanta

Jak wyglądają realia służby w policji? O czym się milczy, czego się nie mówi? To historie oparte na faktach, a występujące tu postaci są realne. Autor książki to były policjant z dziesięcioletnim doświadczeniem pracy w białostockiej komendzie. Bez ogródek opowiada o pracy w tym zawodzie. O takiej, jaka jest naprawdę – czasami smutna, brutalna, a czasami śmieszna i przypominająca farsę.

Książki na lato dla mężczyzn – Wiedźmin. Historia fenomenuWiedźmin. Historia fenomenu - kup na TaniaKsiazka.pl

Autor książki, Adam Flamma, odsłania genezę fenomenu Wiedźmina i odkrywa kulisy jego powstawania. Tym samym nie zabraknie tu kulis powstawania gier i perypetii z pierwszymi polskimi oraz amerykańskimi komiksami. Ponadto znajdziecie tu również opowieść o filmie i serialu Marka Brodzkiego. A do tego należy dorzucić jeszcze analizę najnowszego serialu Netflixa i międzynarodowego sukcesu łowcy potworów.

Książki na lato dla mężczyzn - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążki na lato dla mężczyzn – Chłopaki z Marsa

Znajdziecie tu wszystko, czego chcielibyście dowiedzieć się o wojskowej jednostce GROM. Autor opowiada o ludziach, którzy stali się elitą. Zostali uznani za najbardziej skutecznych żołnierzy jednostek specjalnych. Ta książka to ukłon w stronę wszystkich tych, którzy przyczynili się do powstania nowej wojskowej jakości w naszym kraju.

Książki na lato dla mężczyzn – Lot 202Lot 202 - kup na TaniaKsiazka.pl

Podkomisarz Agnieszka Oliwa odnajduje ciało chłopaka w Opolu, który zniknął sześć lat temu w niewyjaśnionych okolicznościach. Wiele wskazuje na to, że w wyjątkowo osobliwy sposób popełnił on samobójstwo. Tymczasem z Okęcia startuje samolot z premierem na pokładzie. Zwykły lot do Toronto ma potrwać dziewięć godzin i trzydzieści pięć minut. Wkrótce jednak okazuje się, że najprawdopodobniej nigdy nie dotrze do celu. Rozpoczyna się wyścig z czasem, a jedyną poszlaką jest chłopak, który zaginął sześć lat temu.

Książki na lato dla mężczyzn - zobacz na TaniaKsiazka.plKsiążki na lato dla mężczyzn – Wyrwa

Świat głównego bohatera, Macieja Tomskiego, wywraca się do góry nogami po tragicznej wiadomości. Jego żona, Janina, zginęła w wypadku samochodowym. Jak powiedzieć dwóm córeczkom, że właśnie straciły matkę? Co powiedzieć teściom? Wkrótce też wychodzi na jaw, że Janina zginęła w wypadku pod Mrągowem. Tymczasem przed wyjazdem mówiła mężowi, że udaje się w delegację pod Kraków. Jak do tego doszło? Czy to możliwe, że zwyczajnie się pomyliła? Do Macieja dociera, że Janina miała wiele sekretów, o których on nie miał żadnego pojęcia.

Książki na lato dla mężczyzn – Przejażdżka życia. Czego nauczyłem się jako CEO The Walt Disney CompanyPrzejażdżka życia - kup na TaniaKsiazka.pl

Robert Iger doprowadził do tego, że dziś Disney może pochwalić się obecnością w swoich szeregach Pixara, Marvela, Lucasfilmu i 21st Century Fox. Ten reportaż to opowieść o tym, jak tego dokonał. Poza tym dzieli się z czytelnikami lekcjami, które odebrał podczas kierowania Disneyem i zarządzania grupą 200 tysięcy pracowników. Opowiada też o niezbędnych cechach dobrego przywódcy: optymizmie, odwadze, stanowczości i bezstronności.