Książki na święta dla niej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki na święta dla niej to zestawienie, które mówi samo za siebie. Jeśli jeszcze nie wiecie, na jaki prezent pod choinkę zdecydować się dla najważniejszych kobiet w Waszym życiu, trafiliście idealnie. Ponieważ przychodzimy z pomocą. Prezentowane dziś pozycje to absolutne hity i bestsellery, które zainteresują każdą wielbicielkę książek. Poza tym, jeśli wśród naszych propozycji nie znajdziecie tego, czego szukacie, bez paniki! Dorzucamy również dwa linki, w których umieszczone zostały prezenty podzielone na kategorie. W związku z tym bez problemu znajdziecie gatunek literacki, który najbardziej Was interesuje. Pamiętajcie, że święta już za kilkanaście dni! Nie zwlekajcie więc ani chwili i zaopatrzcie się w prezenty. Oto nasze książkowe propozycje dla niej.

Książki na święta dla niej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki na święta dla niej – sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążki na święta dla niej – Rozmerdane święta

Bohaterów w tej historii jest kilku. Olgierd bez reszty oddaje się pracy polonisty. Krystyna ubolewa nad kawalerskim życiem swojego syna. Bo przecież chciałby mieć już wnuki i chciałby widzieć szczęśliwego syna. Natomiast świat Sary kompletnie się zawalił. Stanisław zmaga się z odejściem żony, a Małgorzata mierzy się z trudami samotnego macierzyństwa.

Jednak przewrotny los przygotował dla tej paczki całkiem niespodziewane wyzwanie. Za sprawą nieoczekiwanych zbiegów okoliczności, losy tych pozornie przypadkowych osób całkowicie się odmienią. W związku z tym nadchodzący czas nabierze dla nich prawdziwie świątecznego blasku. Szczególnie gdy na horyzoncie pojawi się wychudzona, schorowana znajda. To kundelek Ziyo, który całkowicie odmieni los nie tylko swojego właściciela.

Książka już dostępna.

Książki na święta dla niej – Uśmiech losu

Główną bohaterką tej powieści jest Natalia, która ma jedno, największe marzenie, chce zostać matką. Jednak wie, że nigdy nie uda się jej goUśmiech losu - kup na TaniaKsiazka.pl spełnić. A przez to nie potrafi cieszyć się wielką, niezwykłą miłością, jaką obdarza ją Damian. Tym samym nad ich związek nadciągają burzowe chmury. Czy bohaterce, która straciła już wszelką nadzieję, uda się uratować miłość?

Zrozpaczona dziewczyna w wigilijny wieczór ucieka. Na drodze jej planów staje jednak porzucony w lesie, bezbronny pies. Natalia za wszelką cenę chce ocalić życie Belli. W związku z tym zabiera ją do Dworu Marcinki, gdzie rozbrzmiewają dziecięce głosy, a w kuchni unosi się zapach wigilijnych potraw. W progu domu pojawia się też Bartosz, którego serce pełne jest tęsknoty za czymś, co nagle i bezpowrotnie stracił.

Książka już dostępna.

Ilizjonista - Sprawdź w TaniaKsiazka.plKsiążki na święta dla niej – Iluzjonista, tom II serii o Gerardzie Edlingu

Pewnego dnia w Opolu na jednym z kąpielisk zostają znalezione zwłoki. Policjanci odkrywają na ciele ofiary podpis, który już kiedyś widzieli. Ponieważ sprawa przypomina tę, którą Gerard Edling prowadził 30 lat temu. W związku z tym to on może teraz pomóc prokuraturze. Śledczych niepokoi jednak fakt, że akta dawnej sprawy zaginęły, a osoby, które mogłyby rzucić na nią nieco światła, znikają w tajemniczych okolicznościach.

W 1988 roku opinią publiczną wstrząsnęła seria zagadkowych morderstw. Okoliczności zabójstw były tajemnicze, a sprawca doskonale manipulował śledczymi. Za pomocą dowodów sprawiał, że winę zarzucano całkiem niewinnym osobom. Jednak wszystkie zbrodnie łączyło to, że na ciele każdej z ofiar znaleziono wypalony symbol. Znak zapytania. Mordercę nazwano Iluzjonistą i w latach 80. Gerardowi Edlingowi udało się go złapać. Tym samym został osądzony i skazany. Czy to możliwe, że bohater wtedy popełnił błąd?

Książka już dostępna.

Książki na święta dla niej – seria 365 dni

To trylogia, opowiadająca historię losów Laury i Massima. Opowieść rozgrywa się w luksusowym świecie, gdzie codziennością są intrygi, Książki na święta dla niej – zobacz na TaniaKsiazka.plużywki, przestępczość i przemoc, a także namiętne uczucia.

Laura to młoda kobieta, z pochodzenia Polka, która przeprowadziła się na Sycylię i rozpoczęła życie u boku przywódcy sycylijskiej mafii. Jest nim nie kto inny jak Massimo Toricelli. To przystojny i apodyktyczny mężczyzna, który znakomicie orientuje się w przestępczym świecie. Wkrótce para decyduje się na godny rodziny królewskiej wystawny ślub i kontynuuje życie w szalonym tempie. Staje się ono tak niebezpieczne, że Laura zostaje postrzelona i trafia do szpitala w ciężkim stanie. Jej mąż staje przed koniecznością podjęcia najtrudniejszej możliwej decyzji.

Seria już dostępna.

Książki na święta dla niej – Mikołaj na zamówienie

Mikołaj na zamówienie - kup na TaniaKsiazka.plNick pracuje w firmie, która specjalizuje się w spełnianiu najbardziej grzesznych fantazji. Zasady, jakie opracowało przedsiębiorstwo, są niezwykle proste i przejrzyste. W grę wchodzi jedynie uwodzenie i flirt. Tuż przed świętami Nick dostaje zlecenie. Ma odegrać niegrzecznego mikołaja. Przyjmując zadanie, bohater nie spodziewał się, że podczas jego realizacji pozna najpiękniejszą kobietę w życiu.

Rudowłosej piękności na imię Holly. Kobieta elektryzuje go tak bardzo, że to właśnie dla niej postanawia złamać wszystkie swoje zasady. Już wkrótce żadne z nich nie będzie chciało, aby te święta dobiegły końca. Cóż, on jest bardzo niegrzecznym mikołajem. Natomiast ona, bardzo niegrzeczną dziewczyną, która zdecydowanie zasłużyła na rózgę. Mimo zimowej aury za oknem tej dwójce nie jest straszny mróz. Rozgrzewa ich namiętność i pożądanie.

Książka już dostępna.

Tak jak obiecaliśmy, podrzucamy dodatkowe propozycje. Dajcie nam koniecznie znać, czy coś wpadło wam w oko!

Tutaj znajdziecie najlepsze książki na święta dla niej.

Natomiast tutaj znajdziecie najlepsze pomysły na prezent dla wszystkich.