Ta wiadomość ucieszy wszystkie fanki Greya, Pięknego drania, New Adult romance, erotyków, fanek Raze, Real, Ugly love. O Boże, czy wspomniałam o Graczu i Uwikłanych? Tak, szykujcie miejsce na półce pt. książki New Adult 2017, bo będzie się działo. Nowy rok nie mógł zacząć się lepiej. 🙂

Książki New Adult 2017 – czyli zacznijmy od Tijan.

Pierwsza książka tej autorki, która ukaże się na polskim rynku już prawdopodobnie jesienią tego roku to Anti-Stepbrother. Romanse z motywem przyrodniego rodzeństwa w tle od dawna podbijają zagraniczne półki New Adult. W końcu to miłość zakazana, a przyrodnie rodzeństwo mimo, iż nie jest ze sobą spokrewnione jest off-limits. Tak, ale ta książka w przeciwieństwie do O krok za daleko czy Stepbrother Dearest nie opowiada o takiej konkretnie relacji, tylko o tej, która połączyła główną bohaterkę z zupełnym przeciwieństwem jej przyrodniego brata, w którym się podkochiwała od lat.

Zawsze stawiałam Kevina na piedestale, a teraz pierwszy raz spojrzałam na niego zupełnie inaczej. Teraz stał obok chłopaka, który wyglądał od niego bardziej męsko pod każdym względem.

Główna bohaterka, Summer Stolz, od dwóch lat podkochuje się w swoim przyrodnim bracie Kevinie. Dziewczyna ma nadzieję na cudowny związek z chłopakiem swoich marzeń, tym bardziej, że w końcu lądują na tej samej uczelni. Tymczasem nic nie idzie tak, jak planowała. Kevin okazuje się być w związku z kimś innym i w ogóle nie wykazuje romantycznego zainteresowania swoją przyrodnią siostrą.

Tymczasem na horyzoncie pojawia się Caden, bad boy, zupełne przeciwieństwo Kevina. Caden jest popularny, ma wszystkie dziewczyny u swoich stóp, ale dziwnym trafem to właśnie Summer zwraca jego uwagę. Pewnie “wszystko” miałoby szansę się wydarzyć, gdyby nie fakt, że dziewczyna naprawdę go nie znosi. Fabuła może wam się wydawać dosyć przewidywalna, gdyby nie fakt, że książkę napisała Tijan, a u niej wszystko jest “bardziej”, bardziej gorące, bardziej niegrzeczne, bardziej nieprzewidywalne.

Wiele razy już o tym wspominałam, ale powiem to raz jeszcze: w książkach Tijan czai się mrok. Znajdziecie w nich wielu naprawdę niegrzecznych bohaterów. Autorka wydaje się przełamywać wiele książkowych tabu i przekraczać granice, do których nie dotarł jeszcze nikt, a to wszystko w oparach ekscytujących miłosnych podchodów.

Książki New Adult 2017 – Kolejne gorące nazwisko to Whitney G.

Seria tej autorki Reasonable Doubt, która ukaże się w Polsce, to jedno z moich największych odkryć w literaturze erotycznej. Wywołała we mnie podobne emocje jak 50 twarzy Greya czy Piękny drań i jest najbardziej zbliżona tematycznie do tych tytułów.

Tutaj mamy młodego, odnoszącego sukcesy, bardzo atrakcyjnego prawnika, który po godzinach pracy spotyka się z kobietami na sex bez zobowiązań. Jednak pewnego dnia na grupie skupiającej środowisko prawnicze poznaje prawniczkę, Allyssę, z którą nawiązuje relacje czysto przyjacielską, udzielając jej czasami rad w sprawach, które dziewczyna rzekomo prowadzi. Kiedy okazuje się, że maile, a później telefony już mu nie wystarczają, chce koniecznie poznać Allyssę “osobiście”. Jednak dziewczyna uparcie odmawia, twierdząc, że z pewnością nie jest w jego typie.

I kiedy na spotkanie rekrutacyjne do jego filmy przychodzi niezwykle piękna, młoda blondynka tuż po studiach, na którą on od razu “ma ochotę”, a ona recytuje jego odpowiedzi (których jej udzielił przy okazji porad prawniczych), już wie, że ma do czynienia z… kłamczuchą. A nie ma niczego na świecie, czego Andrew nie cierpi bardziej, niż kłamcy. Ale teraz ma jeszcze większy problem… bo będą razem pracować. Andrew zrobi wszystko, żeby dziewczyna zapłaciła za ten numer, który mu wywinęła. Uff, będzie gorąco. 😉

Książki New Adult 2017 – Nazywają mnie King.

Seria T.M. Frazier King, którą rozpoczyna książka o tym samym tytule, wyniosła autorkę na sam szczyt listy bestsellerów New York Times’a. To książka, podobnie jak Raze Tillie Cole, wpisująca się w nurt Dark romance. Obie autorki potrafią stworzyć historię, która lawiruje na granicy dobra i zła, pożądania i rozsądku, miłości i nienawiści.

King to przestępca, który opuścił więzienie z jednym ważnym celem do zrealizowania. Tymczasem na jego drodze staje bezdomna, przestraszona dziewczyna, która nie wie kim jest, ani co się z nią stało. Ich spotkanie nie powinno się wydarzyć, są jak słońce i księżyc, noc i dzień, on groźny i bezwzględny, ona krucha i delikatna. Jednak to, co nie miało się wydarzyć, przeistoczy się w ciąg zdarzeń, który bezpowrotnie zmieni ich oboje.

Tijan, Whitney G. i Frazier – trzy autorki, które za granicą cieszą się ogromną popularnością wśród fanek nowego nurtu New Adult romance, dark romance i erotic romance. Teraz w końcu będą w Polsce, żeby zaoferować nam gorącą dawkę niesamowitej rozrywki.

Tymczasem dla wszystkich fanek „mocnych romansów” które nie mogą się doczekać nadchodzących premier polecam sprawdzone tytuły, które umilą wam czekanie. Znajdziecie je tutaj:

DLACZEGO PIĘKNY DRAŃ JEST MOIM NAJWIĘKSZYM ODKRYCIEM PO GREYU

PARALIŻUJĄCA, SEKSOWNA HISTORIA, OD KTÓREJ NIE MOŻNA SIĘ ODERWAĆ.