Uwielbiacie książki Colleen Hoover, a romanse to Wasz ulubiony gatunek? Czytając książkę próbujecie wyobrazić sobie jak wyglądają bohaterowie i przeżywacie w głowie poszczególne sceny? Jasne, że tak 🙂 A może chciałybyście, dostać wiadomość od przystojniaka, w którym zakochała się główna bohaterka? Teraz to możliwe z darmową aplikacją Crave app. Oczywiście nie mówimy tutaj o papierowych książkach, dla których nowości technologiczne są znacznie ograniczone. Nowy rodzaj doświadczeń książkowych dotyczy e-booków.

November 9Książki Colleen Hoover – nowy poziom doświadczeń

Dzięki nowej aplikacji Crave app, czytając książkę można porozmawiać z jej autorem, otrzymywać wiadomości, powiadomienia i pliki video od bohatera powieści! To zupełnie nowatorski, interaktywny poziom doświadczeń związanych z czytaniem książki.

Eksperyment z aplikacją Crave app rozpoczął się od książek najpoczytniejszych autorek romansów New Adult: Colleen Hoover i Abbi Glines. I do tego aplikacja jest do ściągnięcia za darmo!

A w głowie tylko miłość

Za aplikację odpowiedzialna jest firma Crave Romance. Pierwszą pilotażową książką, z którą pracuje program jest November 9, najnowsza książka Colleen Hoover. Pomysł odniósł spektakularny sukces, dlatego aplikacja szybko została wzbogacona o kolejne pozycje z listy pisarki: Finding Cinderella and Maybe Someday. Na razie Crave app współpracuje z iPhonami, ale już wkrótce będzie działała także na urządzeniach z systemem Android.

Colleen Hoover na planie

Colleen Hoover była nawet na planie kręcenia ujęć filmowych do aplikacji, konkretnie do książki Maybe Someday. W przeciwieństwie do innych tytułów pisarki, akurat ta książka nigdy nie ukaże się na dużym ekranie, dlatego jest to szczególna gratka dla fanek tego tytułu.

Przeczytaj również: Przynajmniej 3 książki Collen Hoover mogą trafić na ekrany kin!