Drodzy Książkoholicy, jak często robicie książkowe zakupy przez Internet? Czy wiecie, że książki są jednym z produktów, które najczęściej kupujemy właśnie online? Księgarni internetowych jest bardzo dużo. Zatem przymierzając się do czytelniczych łowów, warto na obszar polowania wybierać e-księgarnie z potwierdzoną wiarygodnością. W tym przypadku można kierować się opiniami osób, które na własnej skórze sprawdziły, jak wyglądają zakupy w danym miejscu.

Księgarnia TaniaKsiazka.pl króluje w rankingach Ceneo i Opineo!

Łukasz Kierus, założyciel TaniaKsiazka.pl

TaniaKsiazka.pl w rankingach Ceneo i Opineo

Takich informacji mogą dostarczyć nam rankingi oparte właśnie na opiniach konsumenckich. Ostatnio poznaliśmy wyniki dwóch z nich – Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo oraz Rankingu Sklepów Internetowych Opineo. Świetnie wypadła w nich TaniaKsiazka.pl.

TaniaKsiazka.pl w Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo 2019

15 października poznaliśmy wyniki 10. Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo. O tym, jakie sklepy internetowe znalazły się na podium w poszczególnych kategoriach, zdecydowali użytkownicy, oceniając przebieg swoich zakupów. Weryfikacji podlega obsługa klienta oraz cały proces transakcyjny:  od złożenia zamówienia po jego dostarczenie. Dodatkowo w kategorii Wybór użytkownika można było też zagłosować na sklep, który szczególnie polubiliśmy.

Białostocka księgarnia TaniaKsiazka.pl ma powody do dumy, bo zajęła:

🥇 1. miejsce w kategorii Multimedia
🥇 1 miejsce w kategorii Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz
🥉 3. miejsce w kategorii Wybór użytkownika

TaniaKsiazka.pl na podium w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2019

Oprócz wyróżnień Ceneo internetowa księgarnia z Białegostoku ponownie stanęła na podium rankingu Opineo. W zeszłym roku uplasowała się na trzecim miejscu, a w tym zajęła:

🥇 1. miejsce w Rankingu sklepów internetowych Opineo 2019 w kategorii Książki

Zgodnie z opiniami klienci cenią tę księgarnię za ogromny wybór książek i za to, że bardzo szybko pojawiają się w niej zarówno nowości, jak i mniej popularne, niszowe tytuły. Doceniają też tempo dostawy i pieczołowitość, z jaką książki są zapakowane i zabezpieczone przed zniszczeniem podczas transportu. Do tego dochodzi jeszcze profesjonalna obsługa.

Jednak TaniąKsiążkę na rynku wyróżnia coś jeszcze, co bardzo podoba się klientom księgarni. Chodzi o zaangażowanie w akcje charytatywne. Część zysków z każdego zamówienia zasila konto Fundacji „Pomóż Im” prowadzącej Białostockie Hospicjum dla Dzieci.

Oprócz 1. miejsca w kategorii Książki TaniaKsiazka.pl wg rankingu Opineo znalazła się na 6. miejscu najlepszych sklepów internetowych w Polsce!

Z naszej strony serdecznie gratulujemy TaniejKsiążce kolejnych sukcesów. A Was zapraszamy na książkowe e-zakupy w sprawdzone miejsce, do TaniaKsiazka.pl 🙂

Jeżeli chcecie zapoznać się ze szczegółami obu rankingów, to raport Ceneo znajdziecie w tym miejscu, a Opineo tutaj.