Netflix koproducentem 365 dni

Netflix koproducentem 365 dni! Tak, tak, to nie są żarty. Chodzi tu oczywiście o ekranizację trylogii, która została okrzyknięta „polskim Greyem”. W związku z tym autorka, Blanka Lipińska, po raz kolejny udowadnia, że szał na powieści erotyczne i ich filmowe adaptacje wciąż trwa. Najnowszymi faktami w sprawie produkcji z fanami podzieliła się sama autorka. Pokazując tym samym, że jeśli czegoś bardzo się chce, to ciężką pracą można to osiągnąć.

Netflix koproducentem 365 dni

Netflix koproducentem 365 dni – kilka słów

Ponieważ w produkcję zaangażował się taki gigant jak Netfliks, który będzie koproducentem, można być niemal pewnym, że ekranizacja okaże się wielkim hitem. Jakiś czas temu wspominaliśmy o aktorach, który pojawią się na ekranach. Na ten temat możecie poczytać tutaj. Teraz wiemy już, że oprócz zaangażowania Netflixa, w projekcie weźmie udział Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji KSW. Zajmie on stanowisko reżysera produkcji. Oto jak całą sprawę na Instagramie komentuje Blanka Lipińska:

Albo grubo, albo wcale! […] Jednym z koproducentów, tak jak zdradził mój wspólnik i mentor Maciek Kawulski, przy filmie „365 dni” jest międzynarodowy gigant Netflix! I co? Można? Można! 

Poza tym jest jeszcze coś! Okazuje się bowiem, że zdjęcia do produkcji zostały już zakończone, o czym również dała znać sama autorka:

To już jest koniec zdjęć. Na razie. […] Przez ostatnie miesiące tworzyły ze mną ten film. Całej ekipie, aktorom, partnerom i inwestorom. Wspólnie sprawiliście, że moja książka ożyła. Nie ma takich słów, którymi mogę wyrazić wdzięczność za tę przygodę.
Dziękuje za cierpliwość do laika. Za naukę nowicjusza. Dziękuje za uszanowanie autora. I już nie mogę doczekać się, aż wspólnie w 2020 wejdziemy na plan, by kręcić kolejną część.

W związku z tym, jak widać, fani mogą spodziewać się ekranizacji całej serii. Przypominamy, że premiera ekranizacji pierwszego tomu pt. 365 dni przewidywana jest na 14 lutego 2020 roku. Tym samym trudno tu również nie dopatrzyć się podobieństwa do 50 twarzy Greya, którego ekranizacja także pojawiła się w Walentynki.

Serię Blanki Lipińskiej znajdziecie tutaj.