Lewa strona życia to niezwykle przejmująca powieść, która na długo pozostaje w pamięci Czytelniczek. Jest to książka, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej. Ta gorąca nowość pachnie jeszcze drukiem! Jeśli zatem poszukiwałyście książki, która skutecznie umili Wam obecne chłodne i ponure wieczory, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co takiego przygotowała Lisa Genova i dlaczego cieszy się już sporym uznaniem w innych krajach.

Lewa strona życia – ciesz się tym, co masz i nie rozpamiętuj tego, co miałeś

Główną bohaterką powieści jest Sarah Nickerson, kobieta, którą można postawić, jako wzór ucieleśnienia sukcesu. Ma dobrą pracę, szczęśliwą rodzinę i przepiękny dom na przedmieściach Bostonu. Jej życie jest jak z bajki, chociaż bohaterka musi być w ciągłym biegu. Doskonale jednak radzi sobie z obowiązkami rekruterki w dużej korporacji oraz odwożeniem dzieci do żłobka i na zajęcia pozalekcyjne. Ma również czas by spełniać się w roli bogini domowego ogniska.

Znajomi i bliscy nie mają pojęcia, jak zapracowanej Sarah udaje się tak perfekcyjnie panować nad każdą chwilą w życiu. Jednak los bywa złośliwy i okrutny. Życie bohaterki w mgnieniu oka zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Wystarczyły do tego zaledwie sekundy, nieszczęśliwy zbieg okoliczności i wszystkie trybiki tej perfekcyjnej maszyny rozsypały się na wszystkie strony.

Na skutek wypadku samochodowego Sarah doznaje skomplikowanego urazu mózgu. Tym samym traci zdolność postrzegania istnienia lewej strony. Połowa świata bohaterki nagle znika z jej świadomości i od tej chwili jest ona zdana na innych. Po raz pierwszy w życiu. Przed kobietą ogromne wyzwanie. Musi walczyć o nową siebie, a jednocześnie musi pożegnać się ze starą tożsamością i życiem, które już nie wróci. Jak jednak pogodzić się z tak olbrzymią stratą? Sarah staje przed wyzwaniem, odkrywa nowe przeznaczenie i stara się przekonać, że istnieją rzeczy większe i ważniejsze niż to, co do tej pory uważała za szczyt marzeń.

Książkę pt. Lewa strona życia znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!