Lucyfer – coś dla wielbicielek romansów

Lucyfer to powieść, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej, romansów i książek dla kobiet. Jennifer L. Armentrout wraz ze swoją twórczością podbija serca czytelniczek na całym świecie. O jej ogromnym sukcesie świadczą również liczne wyróżnienia i nagrody, które zdobyła do tej pory. Ponadto pisarka wykazuje się sporą elastycznością gatunkową, bo historie, które tworzy, to nie tylko romanse. Ma na koncie mnóstwo powieści z nurtu Young Adult czy obyczajowego. Większość jej publikacji szturmem podbijała bestsellerową listę New York Timesa, zajmując tam zasłużone, pierwsze miejsce. Warto też wspomnieć, że autorka tworzy również pod pseudonimem J. Lynn. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości!

Lucyfer – nietuzinkowa historia

Główną bohaterką powieści jest Julia Hughes, która przez całe swoje życie postępuje bardzo ostrożnie. Wszystko się zmienia, kiedy dostaje bolesną lekcję. W związku z tym postanawia odrzucić swoje dotychczasowe życie. I właśnie w tym momencie nieprzewidywalny los stawia na jej drodze Taylora.

Braci de Vincent, bajecznie bogatych, łączy niezwykle mroczna reputacja. Bohaterka trafia do nich, kiedy zatrudniają ją, by opiekowała się ich siostrą. Sprawa jest podejrzana, bo dziewczyna wróciła do domu po tajemniczym zniknięciu sprzed lat. Ponadto na opiekunkę czekają w rezydencji liczne niebezpieczeństwa. A także seksowny Lucian.

Praprababka de Vincentów twierdziła niegdyś, że mężczyźni z ich rodu mogą zakochać się tylko raz w życiu. I wszystko wskazuje na to, że przyszła oto kolej na Luciana. Jednak nowo poznana kobieta przede wszystkim nie powinna dowiedzieć się o niektórych sekretach rodziny.

Tymczasem w posiadłości dochodzi do tajemniczej śmierci ojca braci. Czy Julii i de Vincentom uda się rozwiązać zagadkę?

Książkę pt. Lucyfer znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom nietuzinkowych historii romantycznych czy powieści obyczajowych. Książka stworzona przez Jennifer L. Armentrout to jedna z tych pozycji, która doskonale sprawdza się podczas jesiennych, deszczowych dni. Koniecznie sprawdźcie to same!