Lutowe zapowiedzi sci-fi 2021

Macie ochotę na garść kosmicznych przygód? Sprawdźcie lutowe zapowiedzi sci-fi na 2021 i zobaczcie, co ciekawego szykują nam wydawcy.

Lutowe zapowiedzi sci-fi 2021 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Lutowe zapowiedzi sci-fi 2021 – TOP #5

Lutowe zapowiedzi sci-fi 2021 Księga Etty

Księga Etty. Droga donikąd. Tom 2

Tajemnicza choroba zniszczyła dobrze znany wszystkim świat. Sprawiła, że przy życiu pozostało niewiele kobiet. Porody są niebezpieczne, a ci, którzy przetrwali, mozolnie próbują wybudować nowy świat z gruzów.

W Nowhere, skąd pochodzi Etty, kobiety i położne traktuje się jak święte. To one dominują w społeczności. Niemniej jednak Etta nie chce iść ich śladami. Wybiera jednak wolność, jaką dają jej łowiectwo i szabrownictwo. Przemierza pustkowia w poszukiwaniu reliktów przeszłości, które mogą się do czegoś przydać.

Do tej pory życie Etty było wędrówką. Teraz będzie walką.

PREMIERA: 9 lutego 2021

Lutowe zapowiedzi sci-fi 2021 Zamek widmo

Droga Szamana: Etap czwarty. Zamek widmo

Barliona to nie tylko relaks i rozrywka. To także niezły pomysł na zarobek. Warunek jest prosty – wylevelowana postać przyzwoitej klasy, należąca do prężnego klanu. O ile nie jesteś więźniem…

Tak, ktoś wpadł na pomysł, że zamykanie ludzi w kapsułach graczy to idealny sposób na odciążenie przeludnionych więzień. Zaś każdy odsiadujący wyrok w Barlionie, zamiast czerpać przyjemność z gry i na tym zarabiać, musi wykonywać niewolniczą pracę i walczyć o przetrwanie. Tak jak skazany na osiem lat pozbawienia wolności Dmitrij Machan, w Barlionie znany jako Szaman…

PREMIERA: 10 lutego 2021

Zodiaki. Genokracja

Zodiaki. Genokracja

Poznaj biopunkową wizję świata po globalnej zagładzie, gdzie społeczeństwo jest rozwarstwione, panuje system kastowy, a każdy człowiek ma swoją metrykę.

W zakładach inżynierii genetycznej Zodiak powstają postludzie o niezwykłych umiejętnościach. Niemniej jednak nie ma dla nich miejsca w drabinie społecznej. To wyłącznie obiekty doświadczalne – oznaczone i skatalogowane według swych właściwości.

Nierozłączone Gemini dwoją się i troją, by zapewnić reszcie Zodiaków lepszą przyszłość. Dla ich dobra są gotowe poświęcić wszystko. Ludzie czy nie, stanowią przecież rodzinę, a ich człowieczeństwa nie da się zredukować do metryki…

PREMIERA: 24 lutego 2021

Droga stali i nadziei

Droga stali i nadziei. Uniwersum Metro 2033

Bohaterowie nowych historii z uniwersum w końcu wychodzą poza moskiewskie metro. Od teraz terenem walk będzie cały znany świat, nie tylko tajemnicze zakątki podziemnej kolei. Poznajcie wędrowców przemierzających kilometry przez półmartwy świat, kierując się do miasta pozbawionego radości.

Każdy z wędrowców ma swój cel i swoją drogę, a od tego, jak nią podąży, zależy to, jaka ona będzie. Bez względu na pojawiające się przeszkody, każdy powinien jednak pokonać je z honorem. A wtedy możliwe, że wtedy na końcu drogi stali ukaże mu się drżący miraż nadziei.

PREMIERA: 24 lutego 2021

Lutowe zapowiedzi sci-fi 2021 Hajmdal

Relikt. Hajmdal. Tom 5

Okręt terrańskich sił zbrojnych Hajmdal przemierza kosmiczną pustkę, kierując się ku rubieżom Galaktyki. Mknie w stronę przeznaczenia, gdzie według przepowiedni ma dojść do ostatecznego rozstrzygnięcia.

Cel jest już blisko. Niemniej jednak zbliża się wielka bitwa, a Admirał Kashtaritu musi podjąć trudne decyzje. Czy podoła zadaniu zmierzenia się z prawdą i wrogiem, jakiego nikt wcześniej nie spotkał?

PREMIERA: 25 lutego 2021

Tak wyglądają lutowe zapowiedzi sci-fi na 2021! Który tytuł spodobał się Wam najbardziej? 😉