Promocje

Masz pakiet książek na jesień? 3 książki za 39,90 zł

[Masz pakiet książek na jesień? 3 książki za 39,90 zł

Pakiet książek na jesieńWielkimi krokami zbliża się jesień. Toteż liście na drzewach już nabierają jesiennych barw i z każdym dniem robi się coraz chłodniej. My, książkoholicy, dobrze wiemy, jak najlepiej wykorzystać długie jesienne wieczory. Czy tak jak ja macie zamiar się zaczytać?

Zwierzęta robią zapasy na zimę. Mole książkowe też 😉 Dlatego wyłapujemy dla Was ciekawe książkowe promocje.

Księgarnia TaniaKsiazka.pl ma da Was propozycję. Teraz możecie złapać 3 książki za 39,90 zł.

Stwórz swój pakiet książek na jesień >>

Przejrzałam listę tytułów, którą przygotowali dla wszystkich miłośników książek. Powiem Wam, że mi trudno było się zdecydować tylko na jeden pakiet. Na szczęście tych książkowych pakietów można złapać więcej 🙂

Wybrałam kilka książek, które moim zdaniem warto upolować w tej promocji.

Dziewczyny z Portofino Grażyna Plebanek

Ta powieść Grażyny Plebanek jest uniwersalną opowieścią o sile dziewczęcej przyjaźni. O przyjaźni, która jest źródłem niewyczerpanej siły. Jej bohaterki dorastają we współczesnych polskich realiach. To historia o stereotypach, którymi niczym ścianami otaczają się ludzie o tym, że uwolnienie się od nich jest źródłem siły. Bo wszędzie można żyć po swojemu.

 

Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy - kup na TaniaKsiazka.plOstatni raz, gdy rozmawialiśmy Fiona Sussman

To gorzka opowieść o zbrodni i karze, a jednocześnie słodka — o miłości i nadziei.

Carla świętuje kolejną rocznicę ślubu z mężem i dorosłym synem. Jednak ten wieczór okazał się tragiczny. Do jej domu, który był bezpiecznym azylem, wtargnął obcy i przerwał jej szczęście. Ben Toroa odebrał Carli wszystko, co kochała…

 

Kiedy księżyc jest nisko Nadia Hashimi

To poruszająca opowieść o wojnie i uchodźcach. O ludziach, którzy muszą zostawić za sobą całe swoje życie, żeby dać szansę dzieciom na życie.

W Afganistanie do władzy dochodzą talibowie, a kraj ogarnia wojna. Feriba po tym, jak jej mąż zostaje zamordowany, wraz z trójką dzieci udaje się w długą podróż do Europy. Czy uda im się odnaleźć szczęście?

3 książki za 39,90 zł. Sprawdź tytuły >>

3 książki za 39,90 zł można będzie złapać do 17 września. Możecie wybierać spośród tych tytułów.

Pakiet książek na jesień