Międzynarodowe Targi Książki odwołane

Międzynarodowe Targi Książki odwołane! Decyzją organizatorów wydarzenia, targi odbędą się w innym terminie.

Międzynarodowe Targi Książki odwołane

Międzynarodowe Targi Książki odwołane

9. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku oraz Festiwal literacki Na pograniczu kultur odwołano! Wydarzenia miały odbyć się w dniach 3-5 kwietnia. Niemniej jednak ze względu na obecną sytuację i dbałość o zdrowie wszystkich Książkoholików, odbędą się w innym terminie.

W dniu 11 marca organizatorzy targów zamieścili na profilu wydarzenia na Facebooku informację o odwołaniu eventu:

Szanowni Państwo,
w związku z decyzją Wojewody Podlaskiego :

„Zgodnie z zaleceniem, o którym poinformował premier Mateusz Morawiecki po spotkaniu rządowego zespołu kryzysowego we wtorek (10.03), wojewoda podlaski podjął decyzję o odwołaniu planowanych lub przeprowadzanych imprez masowych z udziałem publiczności.

Mając na uwadze negatywną ocenę stanu bezpieczeństwa, wynikającą z analizy sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, wojewoda podlaski informuje, że na podstawie art. 34 ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2171) zakazywane będą planowane lub przeprowadzane imprezy masowe z udziałem publiczności.”

(źródło: https://www.gov.pl/web/uw-podlaski/komunikat-wojewody-podlaskiego-w-sprawie-imprez-masowych)

📣 Jesteśmy zobligowani do zmiany terminu 9. Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku i Festiwalu literackiego „Na pograniczu kultur”.
O nowym terminie targów poinformujemy wkrótce. 📣

Obecnie monitorujemy sytuację. Jeśli tylko dowiemy się na kiedy został wyznaczony nowy termin spotkania – poinformujemy o tym na stronie.