Mikołajki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Mikołajki zbliżają się do nas wielkimi krokami. Są już praktycznie za rogiem. W związku z tym to doskonały moment, by zacząć zastanawiać się nad odpowiednim prezentem dla naszych pociech. My, jako zagorzali fani książek, proponujemy oczywiście literaturę. Tym samym stworzyliśmy specjalnie dla was, drodzy czytelnicy, cykl artykułów, który rozpoczyna dzisiejszy wpis. Znajdziecie w nich zestawienia książek dla dzieci w danym wieku.

Dziś mamy przyjemność zaprezentować wam książki dla dzieci w wieku do 2 lat. Jak wiadomo nie od dziś, nic tak nie kształtuje wyobraźni i kreatywności u dzieci, jak książki. Wśród dzisiejszych propozycji znajdziecie tytuły dla najmłodszych, które pomogą rozwinąć im nie tylko pomysłowość. To książki, które nie tylko bawią, ale przede wszystkim uczą pożytecznych i praktycznych codziennych czynności. Koniecznie zatem sprawdźcie, co takiego dziś przygotowaliśmy! I dajcie znać, czy jakaś propozycja wpadła wam szczególnie w oko.

Mikołajki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jano i Wito. Zapach świąt - kup na TaniaKsiazka.plMikołajki – Jano i Wito. Zapach świąt Wiola Wołoszyn, Przemek Liput

To pozycja, która zainteresuje każdego malucha. Ponieważ w środku, oprócz przepięknych ilustracji zawiera pewną niespodziankę. To elementy zapachowe! Tym samym wasz maluch będzie mógł nie tylko usłyszeć historię, ale także ją poczuć. To świetna sprawa, wpływająca na sensoryczny rozwój waszych dzieci.

O czym zaś jest historia? W całym domu czuć już wyraźnie zbliżające święta. Brakuje tylko jednego, nieodłącznego elementu. To choinka! Ale gdzie ona właściwie jest? Jano i Wito razem z przyjaciółką Alą postanawiają odnaleźć drzewko. Choć nic nie jest tym, czym się wydaje.

Książka dostępna od 20 listopada 2019 roku.

Mikołajki – Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest moja walizka? Anna GłowińskaMikołajki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ta książka również zachęca malucha do czynnego uczestnictwa w przygodach bohaterów. Ponieważ w środku znajdziecie aż 50 otwieranych okienek, które maluch musi przejrzeć, by odnaleźć zagubiony przedmiot.

Kicia Kocia znów w akcji. Tym razem wraz z Nunusiem wybiera się na wakacje. Pierwszy raz będą lecieć prawdziwym samolotem. Nunuś bardzo się cieszy, jednak mają pewien problem. W tych całych przygotowaniach gdzieś zagubiła się im walizka. Czy uda się im ją odnaleźć?

Książka już dostępna.

Pucio i Misia ubierają choinkę - kup na TaniaKsiazka.plMikołajki – Pucio i Misia ubierają choinkę

Pucio i Misia ubierają choinkęTym razem niezwykle popularna i lubiana seria o milusińskim bohaterze Puciu przenosi się poza karty książki. W związku z tym przed maluchami nie lada wyzwanie. Do ułożenia są puzzle w kształcie choinki! Do ułożenia jest duży obrazek w kształcie świątecznego drzewka. Poza tym opakowanie zawiera też niespodziankę. To kilka tekturowych bombek z wizerunkami bohaterów książek o Puciu do zawieszenia na prawdziwym drzewku. Lub do przystrojenia wózka.

Ponieważ nadchodzą święta Pucio i Misia pomagają rodzicom w przygotowaniach, pięknie przystrajając świąteczne drzewko. Więc do dzieła!

Pakiet już dostępny.

Akademia mądrego dziecka. Moje ciało - kup na TaniaKsiazka.plMikołajki – Akademia mądrego dziecka. Moje ciało Nathalie Choux

Książeczki, które uczą, to wspaniała pomoc w odkrywaniu świata dla każdego malucha. Dzięki tej pozycji mały Akademia mądrego dziecka. Moje ciałoczytelnik zyska szansę poznania najważniejszych części ciała człowieka. Poza tym dowie się również o emocjach, a także odkryje, jakie czynności dzieci wykonują w ciągu dnia.

Ale to nie wszystko. Ponieważ w tej książce znajdziecie także ruchome elementy, dzięki którym nauka i zabawa są jeszcze ciekawsze. Dzięki nim pociechy zyskują okazję do lepszego rozwoju i rozwijania swoich umiejętności manualnych. Ponadto pozycja wyróżnia się również kolorowymi ilustracjami, które sprawiają, że dzieci jeszcze chętniej uczą się nowych słów. I z większą ciekawością poznają wielki świat.

Książka już dostępna.

Co porabiasz - kup na TaniaKsiazka.plMikołajki – Co porabiasz? Bernard Duisit

To niezwykle pomysłowa i efektowna książka z serii pop-up dla maluchów. Tym samym mali czytelnicy znajdą w Co porabiasz? środku mnóstwo kolorowych i ruchomych elementów. Wystarczy pociągnąć ptaka za łapki, by wprawić go w ruch. Takie rozwiązanie zainteresuje każdego maluszka.

Co porabiają flamingi? Jak to co, tańczą! A dzięcioł? Stukpuka! A pelikan, sowa i maskonur? Przekonajcie się sami.

Książka już dostępna.