Pierwszy rozdział serii Mroczne wybrzeża - kup na TaniaKsiazka.pl

Mroczne Wybrzeża to nowa książka od Danielle Jensen, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom twórczości pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele literatury fantastycznej i propozycji młodzieżowych. Prezentowany dziś tytuł będzie dostępny na naszym rynku od 14 sierpnia 2019 roku. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest do tego idealny moment. Warto tutaj również wspomnieć, że najnowszą historię Jensen poleca sama Sarah J. Maas, która tak oto pisze o tej powieści:

Skomplikowana, sugestywna i niemożliwa do odłożenia – zachwyciła mnie od pierwszych linijek! Mroczne Wybrzeża mają w sobie wszystko, czego szukam w fantasy: wyjątkowe miejsce akcji, skomplikowanych i zróżnicowanych bohaterów i odwagę w tworzeniu świata. Uwielbiam każde słowo.

Zatem nie zwlekajcie i sprawdźcie to koniecznie!

Mroczne Wybrzeża - kup na TaniaKsiazka.pl

Mroczne Wybrzeża – kilka słów o fabule

Teriana jest drugim oficerem na Quincense, statku oddanym bogini mórz, i spadkobierczynią jednej z Triumwiratu Maarinów. Jej lud zrodził się z morza, a w związku z tym zna jego wszelkie tajemnice. Jednak, kiedy najlepsza przyjaciółka Teriany zostaje zmuszona do niechcianego małżeństwa, dziewczyna łamie przykazanie swojego ludu. Po to, by jej przyjaciółka mogła uciec. A wybór ten ma śmiertelnie niebezpieczne konsekwencje.

Marek jest dowódcą niesławnego Trzydziestego Siódmego legionu, który pomógł Imperium Celendoru podbić cały Wschód. Tym samym legion jest jego jedyną rodziną. Mimo to jego towarzysze nie znają tajemnicy, którą ukrywa od dzieciństwa. Poza tym bohater zrobi wszystko, by jego sekret nigdy nie ujrzał światła dziennego. Bez względu na koszty, ktokolwiek musiałby je ponieść – on czy reszta świata.

Wkrótce jeden z senatorów Imperium dowiaduje się o istnieniu Mrocznych Wybrzeży. Z tego powodu bierze do niewoli załogę Quincense i grozi wyjawieniem tajemnicy Marka, o ile nie ruszą na podbój nowych terytoriów. Poza tym zmusza dowódcę legionistów i Terianę do zawarcia niespodziewanego – i niechętnego – sojuszu. Bohaterowie łączą jednak wysiłki dla dobra swoich rodzin. Jednak oboje muszą zdecydować, jak daleko są skłonni się posunąć i jak wiele są gotowi poświęcić.

Przypominamy, że książka pt. Mroczne Wybrzeża będzie dostępna od 14 sierpnia bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!