Najlepsze prezenty dla Taty!

Dzień Ojca tuż tuż. Czy masz już dla niego prezent? Jeśli nie, to się nie martw, bo przygotowałam coś, co na pewno Ci pomoże. Podpowiem Ci, jakie są według mnie najlepsze prezenty dla Taty!

Najlepsze prezenty dla Taty - sprawdź >>

Wiem jak połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego wyręczę Cię w poszukiwaniu prezentu idealnego, czyli takiego, który sprawi przyjemność i spowoduje, że każdy Tata poczuje się doceniony! Oto moja top lista prezentów!

Książki – najlepszy prezent dla czytającego Taty!

Najlepsze prezenty dla Taty - sprawdź >>Katarzyna Puzyńska

Policjanci bez munduru

Najpoważniejsze przestępstwa i najbrutalniejsze zbrodnie to ich codzienność. Funkcjonariusze operacyjni i dochodzeniowi wydziałów kryminalnych oraz CBŚ Policji, technik kryminalistyki, medyk sądowy i psycholog policyjny zdradzają swoje sekrety. Zabójstwa, rozboje, zorganizowane grupy przestępcze, terroryzm, narkotyki, sekcje zwłok to tylko część tego, z czym muszą się mierzyć. Jakie konsekwencje ma praca na pełnej adrenalinie? Ile prawdy jest w stereotypach dotyczących policjantów? Co dzieje się za murami jednostek? Jak cienka jest bariera, którą każdego dnia można przekroczyć?

 

Najlepsze prezenty dla Taty - sprawdź >>Eileen Ormsby

Darknet

Handel bronią i narkotykami. Płatni zabójcy, których wynajmiesz jednym kliknięciem. Dziecięca pornografia i owiane legendą Red Roomy, oferujące transmisję na żywo z torturowania ludzi. Kryptowaluty, którymi za to wszystko zapłacisz, zachowując pełną anonimowość. Oto Darknet. Najmroczniejszy zakątek Internetu. Tego samego, z którego korzystamy na co dzień w domu i w pracy. Książka Eileen Ormsby to wynik dziennikarskiego śledztwa międzynarodowej ekspertki od Dark Webu. To fascynująca i mrożąca krew w żyłach opowieść o świecie, o którym większość z nas nie ma pojęcia.

Gadżety dla Taty Książkoholika!

 

Najlepsze prezenty dla Taty - sprawdź >>TanioKsiążkowa koszulka

TanioKsiążkowa koszulka męska “May the books be always with You” jest przepełniona książkową mocą i kosmiczną literacką energią. Dawno, dawno temu w odległej galaktyce, była planeta pełna niezwykłych historii. Na tej planecie wszystko było możliwe, a każdy mógł cieszyć się życiem, jakie sam sobie wybrał. Wystarczyło sięgnąć po książkę i zagłębić się w jej historię… Zaraz, zaraz! Przecież ta planeta jest tutaj! To księgarnia TaniaKsiazka.pl! May the books be always with You to międzygwiezdne zaklęcie, które ma Ci zagwarantować książkową pomyślność.

 

 

Bon podarunkowy – prezent idealny!

A jeśli nie wiesz jaką książkę wybrać, lub jakim książkowym gadżetem obdarować Tatę, to na to też mamy pomysł! Podaruj Tacie w prezencie bon podarunkowy do księgarni, a wtedy On sam wybierze sobie to o czym marzy najbardziej!

 

Najlepsze prezenty dla Taty - sprawdź >>TanioKsiążkowy Bon Podarunkowy

Setki tysięcy książek, gadżety do czytania, gry, puzzle i nie tylko. Kilkanaście gatunków literackich, z których można wybierać…Prezent IDEALNIE trafiony w gust obdarowywanej osoby…. To najważniejsze zalety TanioKsiążkowych bonów podarunkowych. Zakup bonu pozwoli obdarowanej osobie wybrać dokładnie tę książkę, którą chce dostać i której na pewno jeszcze nie przeczytała! Podaruj więcej niż książkę – podaruj możliwość wybrania IDEALNEJ książki! Wszystko to jest możliwe dzięki prezentowi doskonałemu – bonowi do realizacji w księgarni TaniaKsiazka.pl!

 

 

Najlepsze prezenty dla Taty!

Mam nadzieję, że Was zainspirowałam i już teraz pójdzie Wam z górki, z prezentem dla Taty. Jak widzicie wybór jest duży, dlatego myślę, że każdy z Was znajdzie coś idealnego. Książka, gadżet, bon podarunkowy? Dla każdego coś dobrego! Wybierajcie, przebierajcie, kupujcie i uszczęśliwiajcie Waszych Tatusiów! Wszystkie propozycje na prezenty znajdziecie tutaj>>