Fabryka jutra - kup na TaniaKsiazka.pl

Szymon Hołownia do niedawna najbardziej kojarzony był z prowadzenia popularnego talent show, gdzie doskonale sprawdzał się u boku Marcina Prokopa. Publiczność tak pokochała ten duet prowadzących, że sami zainteresowani wydali kilka wspólnych książek. Ambicje polskiego dziennikarza sięgają jednak znacznie wyżej i w 2020 roku Hołownia ogłosił start w wyborach na urząd prezydenta. Założył również stowarzyszenie Polska 2050 i obecnie aktywnie uczestniczy w działaniach politycznych na rzecz zmiany w naszym kraju. W związku z tym już niebawem, bo 10 grudnia, światło dzienne ujrzy jego najnowsza książka pt. Fabryka jutra, w której to Hołownia przybliża czytelnikom swoją życiową rewolucję.

Fabryka jutra - kup na TaniaKsiazka.pl

Fabryka jutra – kilka słów o książce

Szymon Hołownia w najnowszej książce zdradza czytelnikom, jak wyglądały kulisy jego wejścia w politykę. Pozycja ta ma bardzo osobisty ton i przybliża motywacje, które kierowały nim przy obraniu takiej ścieżki. Dlaczego zdecydował się kandydować na prezydenta RP? Czy prezenter telewizyjny, dziennikarz i publicysta to aby odpowiednie zaplecze na to, by zająć jeden z najważniejszych urzędów w Polsce?

To nie jedyne pytania, na które odpowiada. Zdradza, jak możliwa jest kampania bez partyjnego zaplecza i finansowania. Opowiada, jaką Polskę zobaczył z okien kampera, którym zjeździł ją wzdłuż i wszerz. Czytelnicy dowiedzą się również, czego nauczyły go te miesiące, w których odbył setki spotkań i rozmów, doświadczył niesłychanej mobilizacji tysięcy ludzi odkrywających, że są wspólnotą. Jednak ta publikacja to nie tylko kolorowe i radosne obrazy, pełne nadziei i wiary w to, że uda się coś zmienić na lepsze. Ponieważ nie zabraknie tu zderzenia z brutalnymi realiami politycznego świata.

Fabryka jutra - kup na TaniaKsiazka.pl

Hołownia stawia też jedno z najważniejszych pytań: co dalej? I pokazuje, jaki ma dziś program dla Polski. Tym samym, jeśli do tej pory nieco sceptycznie podchodziliście do kandydatury Hołowni na urząd prezydenta, być może to właśnie dobra okazja, by przekonać się, co takiego ma do zaoferowania?

Przypominam, że książka pt. Fabryka jutra. Jak postanowiłem rzucić wszystko i uratować świat mojej córki, będzie dostępna od 10 grudnia 2020 roku. Znajdziecie ją tutaj. Koniecznie dajcie znać, czy sięgniecie po tę publikację!

Interesują Was inne książki Szymona Hołowni? Zajrzyjcie tutaj.