noc wyprzedaży 2017
noc

źródło: theberry.com

Zbliżająca się czerwcowa Noc Wyprzedaży 2017 w TaniaKsiazka.pl z pewnością nie będzie spokojna dla poszukiwaczy książkowych rarytasów. Ceny mogą spaść nawet do 60%! Książkowe szaleństwo rozpocznie się dokładnie o godzinie 16.01 w piątek, 9 czerwca, a zakończy o godzinie 12.00 dnia następnego. Szykujcie miejsce na półkach!

Noc Wyprzedaży 2017 – co można upolować?

Z dobrego źródła wiem, że na promocyjnej liście pojawi się aż 15 tys. książek! Znajdziecie tu m.in. bestsellery i nowości takie jak, chociażby Był sobie pies! Czeka nas prawdziwe polowanie!

Wśród przecenionych książek pojawią się tytuły z każdej literackiej półki, od romansów po biografie. Nie zabraknie książek królowej polskiego kryminału Katarzyny Bondy ani bestsellerowej Nowej jadłonomii Marty Dymek.

Dowiedziałam się także, że na liście będzie najnowsza książka Remigiusza Mroza: Seria z komisarzem Forstem, tom 4. Deniwelacja. Fanki pikantnych romansów też będą miały w czym wybierać. Słynny Manwhore pojawi się w pełnej krasie, w trzech częściach, w tym najnowszej: Ms. Manwhore. Nie zabraknie także innej, gorącej serii: Uwikłani.

bag

źródło: Booklover

Warto także zwrócić uwagę na poradniki. W ostatnim czasie pojawia się wiele naprawdę fantastycznych książek. W tym chociażby Szczęśliwe jelita Vincenta Pedre, czy Magia olewania Sarah Knight.

Na wyprzedażowej liście pojawią się także liczne tytuły literatury dziecięcej w tym słynny Pax Sary Pennypacker. Jest to historia małego chłopca, który zaopiekował się liskiem. W wyniku wielu zbiegów okoliczności, w tym rozpoczynającej się wojny, ich drogi się rozchodzą. Książeczka ze względu na swoją głębię i wiele symbolicznych znaczeń jest porównywana do Małego Księcia.

Na TanioKsiazkowej liście nie zabraknie także książek fantasy, w tym pojawi się najnowsza książka Sarah J. Maas, Imperium burz.

Oj będzie się działo!

W tę noc na pewno nie zmrużę oka, a Wy?

Całą ofertę Nocy Wyprzedaży, która pojawi się dokładnie o godzinie 16:01, 9 czerwca, znajdziecie w tym miejscu. Udanych łowów!

noc wyprzedaży