Zmorojewo - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowe wydanie książki Jakuba Żulczyka to doskonała informacja dla wszystkich miłośników polskiego pisarza. Powieść pt. Zmorojewo jest już dostępna w sprzedaży i przypadnie do gustu każdemu, kto lubi nietuzinkowe i ciekawe historie. Także jeżeli jeszcze jej nie znacie, to teraz warto po nią sięgnąć.

Uwagę na tę historię powinni zwrócić przede wszystkim miłośnicy literatury młodzieżowej z elementami fantasy. Ale tak naprawdę absolutnie każdy znajdzie w tej książce coś dla siebie.

Co więcej, już w kwietniu tego roku na rynku pojawi się kontynuacja prezentowanej dziś lektury pt. Świątynia. Tym samym czytelnicy mogą liczyć na całkiem długą przygodę z bohaterami, która nie zakończy się wraz z ostatnią stroną Zmorojewa.

Zainteresowani?

Nowe wydanie książki Jakuba Żulczyka – historia pełna dziwnych pomysłów

Głównym bohaterem powieści jest piętnastoletni Tytus, którego można zaklasyfikować do grona nerdów. W związku z tym jest niekwestionowanym miłośnikiem horrorów, gier komputerowych i nadprzyrodzonych zjawisk. Jednak właśnie zanosi się na najnudniejsze wakacje jego życia u dziadków w Głuszycach. Cóż… wszystko zmienia się, kiedy w tej „dziurze” poznaje Ankę – odważną, zbuntowaną nastolatkę.

Równocześnie w mazurskim lesie czai się Zło. Legendy o nim od wielu lat krążą po wsi. Już wkrótce zaczynają ginąć ludzie, a wokół dzieją się dziwne rzeczy. Tym samym niespodziewane lato u nadpobudliwej babci zmienia się w niezwykle mroczną przygodę. Para przyjaciół naraża się na śmiertelne niebezpieczeństwo, chcąc rozwikłać tajemnicę miasta-widma, którego zdjęcia pojawiają się w sieci.

Tymczasem Strzępowaty i Gangrena, żołnierze Zła, usiłują zdobyć Trzy Klucze. Ponieważ dzięki nim będą mogli zawładnąć światem.  Okazuje się również, że wojnę z agentami ciemności, dowodzonymi przez ponurego Leszego, może wygrać jedynie tajemniczy potomek Strażnika Dobra.

Nowe wydanie książki Jakuba Żulczyka pt. Zmorojewo znajduje się tutaj. To niezwykle wciągająca i intrygująca historię. Autor wykreował w niej szereg przerażających postaci, które za wszelką cenę chcą wtargnąć w ludzki świat. Nikt z nas nie chciałby spotkać ich w prawdziwym życiu. 😉