Nowa książka Kristin Hannah - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Kristin Hannah to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Ponadto powody do zadowolenia mają równie wielbicielki literatury obyczajowej. Jedno jest pewne. Nawet najbardziej wymagające odbiorczynie znajdą w tej historii coś dla siebie. A jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Ponieważ to właśnie jej odbiorczynie na całym świecie zawdzięczają takie hity jak Słowik czy Nocna droga. Najnowsza książka Hannah nosi tytuł Prawdziwe kolory i na polskim rynku pojawi się w sprzedaży już 3 czerwca 2020 roku. Czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej!

Nowa książka Kristin Hannah - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Kristin Hannah – Prawdziwe kolory

Bohaterkami tej powieści są trzy siostry Grey, które po śmierci matki stają się najlepszymi przyjaciółkami. Odkąd pamiętają, ich surowy ojciec ponad wszystko cenił sobie pozory. Dlatego też Henry Grey od córek wymaga, by te zważały na jego pozycję społeczną. Ponieważ o własną reputację dba bardziej niż o własne dzieci.

Najstarsza z nich, Winona, najbardziej łaknie ojcowskiej aprobaty. Jednak jako kobieta z nadwagą, wiecznie zatopiona w książkach, nigdy nie czuła się dobrze na rozległym końskim ranczu. Ponadto ma ona świadomość, że nie ma zalet, które byłby cenne w oczach jej pełnego dezaprobaty i pretensji ojca. Wkrótce jednak udaje się jej osiągnąć status najlepszego prawnika w mieście. W związku z tym postanawia udowodnić ojcu swoją wartość.

Średnia z dziewczyn, Aurora, to mistrz negocjacji i łagodzenia nerwowych sytuacji. To ona jest rodzinnym rozjemcą, który potrafi zażegnać nawet największy konflikt. Dobro innych jest dla niej ważniejsze nawet wtedy, gdy sama mierzy się z bolesnym sekretem. Natomiast najmłodsza, Vivi Ann to niekwestionowana rodzinna gwiazda. To wieczna marzycielka, która ma otwarte serce. Ponadto wszystko przychodzi jej w życiu z niezwykłą łatwością. Do chwili, gdy w miasteczku pojawia się pewien nieznajomy.

Jednak już wkrótce wszystko diametralnie się zmieni. Siostry Grey staną po przeciwnych stronach barykady. Ich lojalność wystawiona zostaje na próbę, tajemnice ujawnione, a szokująca zbrodnia podzieli ich rodzinę i ukochane miasteczko.

Przypominamy, że nowa książka Kristin Hannah pt. Prawdziwe kolory będzie dostępna w sprzedaży od 3 czerwca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.