Za głosem Kristen - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Lori Nelson Spielman pt. Za głosem Kristen to świetna wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości autorki. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbicielki literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Książki pisarki cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelniczek na całym świecie nie bez powodu. W błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi hitami, zyskując status bestsellerów. Spielman debiutowała książką pt. Lista marzeń, do której prawa sprzedano aż do 18 krajów. Poza tym wytwórnia filmowa The Fox Film Corporation kupiła prawa do zekranizowania powieści. Jesteście zatem ciekawe, co tym razem stworzyła pisarka? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej! Dodamy tylko, że najnowsza powieść autorki na naszym rynku będzie dostępna od 2 lipca 2019 roku.

Nowa książka Lori Nelson Spielman - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Lori Nelson Spielman – po przeczytaniu tej powieści świat wydaje się piękniejszy

Kristen to dziewiętnastolatka, która ginie w katastrofie kolejowej. W związku z tym matka i siostra nastolatki zmagają się z ogromnym bólem i poczuciem straty. Ale poza tym dręczą je również wyrzuty sumienia. Ponieważ każda z nich czuje, że gdyby tego feralnego dnia zachowała się właściwie, Kristen nie zdecydowałaby się na podróż tym pociągiem. Erika, dręczona też demonami z dzieciństwa, rzuca się w wir wymagającej pracy. Natomiast Annie nie przyjmuje do wiadomości śmierci siostry. Tym samym przeprowadza prywatne śledztwo i wyrusza na jej poszukiwanie do Paryża. Nadzieję podsycają tajemnicze maile, zawierające aforyzmy nieżyjącej matki Eriki. Znane i cytowane tylko w kręgu najbliższej rodziny.

Czy to możliwe, że pisze je ukrywająca się gdzieś Kristen? Chociaż dowody temu przeczą, Erika i Annie bardzo pragną cudu. I w przewrotny sposób ten cud w ich życiu się wydarza.

Przypominamy, że nowa książka Lori Nelson Spielman będzie dostępna na polskim rynku od 2 lipca bieżącego roku. Powieść pt. Za głosem Kristen znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych. To jedna z tych powieści, które na długi czas pozostają w sercu. Koniecznie przekonajcie się same!