Zaufanie, czyli waluta przyszłości - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Michała Szafrańskiego nosi tytuł Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga. Kojarzycie nazwisko? Nic dziwnego. Szafrański od lat prowadzi blog Jak oszczędzać pieniądze i ma już na koncie bestsellerową publikację pt. Finansowy ninja. Warto tutaj wspomnieć, że autor początkowo dobrze zarabiał na stanowisku dyrektora w branży IT. Jednak poważny wypadek sprawił, że postanowił odmienić swoje życie. Zrezygnował więc z bezpiecznego etatu w firmie, zaczynając życie na kredyt. Wierzył przy tym głęboko, że uda się mu utrzymać z pisania bloga. Po sześciu latach ma 250 tysięcy Czytelników miesięcznie, 7 milionów złotych przychodu i doskonale zna przepis na sukces.

Nowa książka Michała Szafrańskiego – skąd się bierze sukces?

Kiedy patrzymy na osoby, które osiągnęły sukces w swojej branży, zastanawiamy się, jak im się to udało. Czy to ciężka praca? Może ogromne, życiowe szczęście lub coś jeszcze zupełnie innego? Między innymi na te pytania znajdziecie odpowiedź w prezentowanej dziś książce. Oto jak autor poradnika mówi sam o najnowszej publikacji:

To dokładna analiza mojej pięcioletniej drogi od zera do 7 milionów złotych przychodu z blogowania. To manifest budowania biznesu opartego na zaufaniu, otwartości, szczerości i transparentności – z licznymi dowodami na to, że dobro powraca. W książce przedstawiam krok po kroku cały mój proces decyzyjny, zmieniające się cele, wnioski i konkretne efekty – także finansowe. Otwarcie przyznaję się do błędów i omawiam powody porzucenia niektórych projektów. To rzetelna analiza nie tylko moich sukcesów, ale również porażek. Pokazuję też na przykładach, jak wielka jest siła dobrych relacji z innymi i że małe dobre uczynki potrafią wywołać lawinę korzystnych skutków ubocznych.

Jeśli zatem należycie do osób, które lubią inspirujące historie, a przy tym chcielibyście zarabiać na swojej wiedzy w Internecie, jest to książka dla Was! Pomoże ona także tym, którzy wciąż szukają pomysłu na rozwój zawodowy i zastanawiają się, czy warto wyrwać się z etatu, by zostać przedsiębiorcą.

Nowa książka Michała Szafrańskiego znajduje się tutaj. Gorąco polecamy!