Nowa książka od Bondy - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Czy są wśród Was fani pisarstwa Katarzyny Bondy? Już niedługo w księgarniach pojawi się reportaż, który jest owocem współpracy autorki z Bogdanem Lachem, pionierem i ekspertem w dziedzinie polskiego profilowania śledczego. Ten pisarski duet nie jest zaskoczeniem, autorzy mają już na wspólnym koncie książkę pt. Zbrodnia niedoskonała sprzed 11 lat. Z kolei teraz powracają z Motywem ukrytym. Premierę zaplanowano na 20 maja tego roku. 

Nowa książka od Bondy - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Pisarka swój kolejny wspólny projekt z Bohdanem Lachem długo trzymała w tajemnicy przed fanami. Dopiero kilka dni temu zamieściła informację o reportażu na profilu na Facebooku.

Nowa książka od Bondy – kilka słów o tym, co w środku

Jak zaznacza sama autorka, najnowsza książka jest kontynuacją Zbrodni niedoskonałej. W związku z tym czytelnicy w najnowszym reportażu znajdą najciekawsze sprawy dotyczące zbrodni i poszukiwania przestępców, które wydarzyły się naprawdę.

Autorzy krok po kroku prowadzą odbiorców poprzez kolejne etapy poszukiwania sprawców zbrodni. Opisują dowody lub zbieranie danych wiktymologicznych tam, gdzie na pierwszy rzut oka ich nie ma. Ponadto demaskują tajemnice ludzi, którzy z pozoru są zwyczajni i niegroźni, a okazują się bezwzględnymi mordercami. W sprawach, które zostały opisane w Motywie ukrytym, dzięki umiejętnościom i pracy profilera, winowajcy mogą odpowiedzieć za popełnione zbrodnie.

Jak dodała Katarzyna Bonda w wiadomości do fanów, to jedna z najtrudniejszych książek, nad którą przyszło jej pracować. Wszystko za sprawą ogromu zbrodni i zła, które wypływają z tych historii. Mimo wszystko pisarka widzi pewną misję w tym, by ostrzec czytelników przed czającym się złem i pokazać, że każdy zbrodniarz, dzięki pracy śledczych i profilerów, może ponieść karę.

Przypominamy, że nowa książka od Bondy, Motyw ukryty, będzie dostępna w sprzedaży od 20 maja bieżącego roku. Można ją już zamówić w przedsprzedaży tutajZ kolei wszystkich zainteresowanych twórczością pisarki, odsyłamy w to miejsce. Jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z książkami Bondy, przecież każdy moment jest doskonały, żeby nadrobić czytelnicze zaległości 😉