Nowa książka od Vincenta Viktora Severskiego pt. Zamęt pojawi się w sprzedaży już 18 kwietnia 2018 roku. Bez wątpienia jest to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Jeśli natomiast do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z książkami tego autora, a lubicie kryminały i sensację, koniecznie nadróbcie zaległości. Warto tutaj wspomnieć, że Vincent V. Severski to artystyczny pseudonim, pod którym ukrywa się polski twórca i emerytowany podpułkownik, Włodzimierz Sokołowski. To jemu polscy Czytelnicy zawdzięczają takie hity jak Nielegalni czy Niepokorni. Ponadto Sokołowski przez wiele lat pracował, jako funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa (Departament I MSW), Urzędu Ochrony Państwa (Zarząd Wywiadu), a także Agencji Wywiadu. Nic więc dziwnego, że jego powieści cieszą się tak ogromną popularnością. W końcu Czytelnik ma do czynienia nie tylko z literacką fikcją, ale również z historiami, których źródło znajduje się w prawdziwych wydarzeniach.

Nowa książka od Vincenta Viktora Severskiego – powieść sensacyjna w najlepszym wydaniu

Polski biznesman zostaje porwany przez talibów w Pakistanie i grozi mu śmierć. Do akcji ratunkowej wyznaczono super tajną jednostkę Agencji Wywiadu szerzej znaną, jako „Sekcja”. Już wkrótce okazuje się, że porwanie to jedynie część znacznie szerszego planu. Planu, w który zaangażowane są wywiady różnych krajów. Szybko staje się też jasne, że działania te to motyw bezwzględnych rozgrywek politycznych w Polsce. „Sekcją” dowodzi ekscentryczny Roman. Mężczyzna pod swoim dowództwem ma niecodziennych podwładnych. Są to: Monika – absolwentka ASP, Dima – były nielegał, Ela i Witek. Wszyscy z narażeniem życia próbują zdemaskować zdrajcę. W tym celu podróżują przez Grecję, Rosję, Pakistan i RPA. Czy jednak zdołają rozwikłać trudną, szpiegowską zagadkę na czas?

Nowa książka od Vincenta Viktora Severskiego po raz kolejny udowadnia, że autor ma wciąż mnóstwo niecodziennych pomysłów. Ta historia to kolejna, sensacyjna powieść, która zdradza kulisy działalności polskiego wywiadu. Jednak pod lupę są wzięte również mechanizmy działania służb szpiegowskich w wielu krajach świata.

Książkę pt. Zamęt znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury sensacyjnej i kryminalnej.